Як зробити дитячу гірку.

Горка - одне з улюблених розваг малюків. Найпоширеніші конструкції такого роду - дерев'яні. Їх можна виготовити самостійно і встановити на своїй садовій або дачній ділянці, перед будинком. Тоді діти будуть з задоволенням розважатися у вас на очах, з'їжджаючи по гірці вниз з веселим гомоном.
Інструкція
1
Вкопати в землю чотири дерев'яних опорних стовпа, міцно зафіксувавши їх у бетонному фундаменті за допомогою металевих костилів. Висота стовпів визначатиме висоту самої гірки, зазвичай її роблять від 1 м до 2,5 м.
2
Зробіть з дерев'яних брусків драбину - два довгих бруса перерізом 75x25 мм з боків і сходинки, прикріплені болтами між цими боковинами. Зафіксуйте драбину між опорними стовпами за допомогою болтів.
3
З'єднайте верх основних опорних стовпів, скріпивши їх поперечними брусами за допомогою болтів. Це буде захисним огородженням і поручнями гірки. Ретельно відшліфуйте дані деталі до повної гладкості, щоб діти не скалка руки.
4
Виготовте похилий спуск з водостійкої багатошарової фанери. Закріпіть її зверху і по всій довжині шурупами, а в нижній частині гірки - за допомогою двох довгих рейок. Ретельно відшліфуйте, покрийте декількома шарами лаку для зовнішніх робіт, а потім - воскової поліруванням.
Крижані гірки - джерело радості не тільки для дітей, а й для дорослих. Катання з гір завжди було традиційної російської забавою. У більшості міст Росії взимку будують цілі льодові містечка, але іноді, щоб не ходити далеко, можна побудувати невелику гірку на дитячому майданчику біля будинку або на дачній ділянці.
Інструкція
1
Бажано, щоб гірка розташовувалася на підвищенні. Якщо природних підвищень на обраної вами майданчику немає, зробіть штучну насип, наприклад, з піску. Можна також зробити для гірки дерев'яний каркас з брусків і дощок, з драбинкою, перилами, дощатим спуском.
2
Але якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатніми ресурсами - для вас стане найпростішим варіантом звичайна снігова гірка. Для того, щоб зробити її, потрібно нагребти достатня кількість снігу, вирівняти його, сформувати гірку і залити її водою.
3
Краще робити гірку під час відлиги, коли сніг важкий і липкий. Зроблений вами сніговий «курган» необхідно буде утоптати і залишити на час, щоб він осел і злежався до більш щільної маси. Висота гірки буде залежати від того, діти якого віку будуть на ній кататися - для малюків не більше метра, для старших дітей - 1,5-2 метра висоти. Поверхня спуску повинна бути рівною, бордюри необхідно зробити досить високими. Зверніть увагу на кут спуску - якщо він буде більше 40 градусів, гірка стане травмоопасной.
4
Заливати гірку треба в морозну погоду. Просто залити її з відра і шланга - погана ідея, велика маса води, особливо під напором, просто промиє сніг, утворивши ями. Трудомісткий, але безпрограшний варіант - звичайна садова лійка. Можна лити воду на плоску поверхню, з якою вона буде стікати на сніг - на шматок фанери або широку лопату. Іноді рекомендують накрити гірку великий ганчіркою і заливати через неї - вода буде рівномірніше розподілятися по снігу. Якщо ж нічого подібного під рукою у вас немає, наберіть у відро з водою снігу з найближчого замету, перемішайте палицею і рівномірно покривайте гірку вийшла сніжної кашкою. Вирівняйте поверхню і залиште гірку на ніч для замерзання, а на наступний день обмажте її сніжною кашею знову і дайте замерзнути остаточно. Від спуску можна водою або тієї ж сніжною кашею зробити крижану доріжку, щоб катаються проїжджали подалі.
5
Поверхность спуску необхідно буде утримувати в порядку, стежачи, щоб на ній не утворювалися вибоїни.