Як зробити вироби з дерева.

Для вирізки вправного шедевра з дерева вам знадобиться простий інструмент - лобзик. Заздалегідь подумайте над предметом, який намічаєте створити і підберіть під його розміри підходящий матеріал. Дерево має бути якісним, чи не вологим і не трухлявим. Які ще потрібно дотриматися поради, щоб створити виріб з дерева , розглянемо нижче.
Вам знадобиться
  • лобзик, дерево, наждачний папір, олівець
Інструкція
1
Знайдіть на спеціалізованих сайтах або в магазинах готові розробки та інструкції по вирізці з дерева . Найчастіше можна зустріти книги по дитячій творчості, де детально описано хід вирізки з дерева певної моделі. Для початківців майстрів буде не зайвим попрактикуватися на готових зразках. Відповідно до шаблонами почніть вирізати першу модель невеликого розміру.
2
Точно відміряйте розмір, так як навіть незначні відхилення на кілька сантиметрів здатні змінити пропорцію моделі.
3
Не варто себе квапити. Процес вирізки з дерева займає тривалий час, і якщо вас будуть постійно відволікати і підганяти, то виріб відобразить в собі ваші переживання у вигляді непропорційною деталі і зміненої загальної форми.
4
Якщо знайдений зразок підходить за розміром до вашого матеріалу, зробіть фотокопію зразка і накладіть на дерево. Обведіть зразок олівцем або ручкою з лицьового і зворотного боку, точно прорисовуючи найдрібніші деталі.
5
Для найкращого перенесення зразка на дерево досвідчені майстри використовують клейку стрічку. Відокремити її від дерева допоможе мінеральна рідина, яка продається в профільних магазинах.
6
Для додання досконалості округлих форм або точно виведених гострих кутів використовуйте наждачний папір. Вона швидко приходить в непридатність, тому краще на ній не економити і запастися достатньою кількістю. Адже, як відомо, виріб цінується сукупністю дрібних, незначних деталей.