Як малювати бодіарт.

З давніх часів у всіх культурах люди прикрашали своє тіло, і сьогодні існує маса способів видозмінити свій зовнішній вигляд - починаючи від радикальних методів у вигляді татуювання, і закінчуючи вільним бодіартом та біо-тату. Бодіарт розкриває перед вами великі можливості - навчившись мистецтву розпису по тілу, ви зможете створювати найрізноманітніші візерунки і малюнки на шкірі, які в будь-який момент можна змити і замінити на нові. Барвистий бодіарт виглядає дуже ефектно, а навчитися робити його може кожен.
Інструкція
1
Почати освоювати техніку бодіарту ви можете з звичайної гуаші, в яку перед малюванням потрібно додати трохи гліцерину. Незважаючи на недоліки гуаші, цей метод дешевий і доступний, а малюнок ви зможете зробити ще яскравіше, якщо приклеїте на шкіру перед малюванням кілька страз і блискіток.
2
Також ви можете скористатися більш професійними засобами для бодіарту - придбайте спеціальний аквагрим в художньому магазині. Нанесіть на шкіру знежирювальний тонік, а потім за допомогою тонких натуральних пензликів починайте наносити на шкіру малюнок.
3
С аква-гримом зручно працювати - ця фарба не тріскається і не розтікається, і для вечірки або карнавалу ви легко зможете намалювати на шкірі будь-який візерунок, щоб здивувати гостей і знайомих. Однак такий фарбою не можна створити довготривалий візерунок - якщо ви хочете, щоб малюнок зберігся на шкірі надовго, використовуйте найбільш професійні фарби для бодіарту.
4
Вам знадобляться контурні олівці по шкірі, фіксатор, аерограф і самі фарби. Таким способом ви зможете створити самі незвичайні малюнки з красивими і плавними поєднаннями кольорів. Аерограф використовуйте для зафарбовування великих однотонних поверхонь, а кисті використовуйте для промальовування дрібних візерунків і деталей.
5
Малюнок, зроблений подібними фарбами, змивається простим милом і водою. Для того щоб фарба лягла на шкіру рівно і трималася довше, обробіть шкіру пілінгом і зволожуючим кремом, а контури малюнка попередньо переведіть на шкіру за допомогою косметичного олівця.