Як малювати гелевими ручками на нігтях. малювати на нігтях гелевою ручкою.

Дизайн нігтів сьогодні став набагато популярніше, ніж раніше - все більше дівчат приділяють увагу стану своїх нігтів і їх красі. Крім звичайного однотонного манікюру все більшої популярності набуває дизайнерська розпис по поверхні нігтів, але в салонах краси така розпис коштує чимало, і багато дівчат мріють навчитися створювати подібний манікюр в домашніх умовах. Для розпису по нігтях ви можете використовувати звичайні гелеві ручки, які, як не дивно, відмінно підходять для цієї мети, створюючи витончені і тонкі лінії.
Інструкція
1
Придбайте набір різнокольорових гелевих ручок - вам будуть потрібні як звичайні ручки, так і ручки кольору металік. Знайдіть відповідні візерунки для розпису нігтів в інтернеті і спробуйте повторити їх на папері, а потім сміливо переходите до розпису нігтів.
2
Зазвичай для розпису гелевими ручками підходять візерунки з тонких і дрібних ліній - павутинки, пересічні смуги, і багато іншого. Для початку покрийте ніготь лаком потрібного кольору в два шари і дочекайтеся, поки лак підсохне.
3
Не чекаючи остаточного висихання, візьміть гелеву ручку і акуратно повторіть на нігті візерунок, вибраний вами для манікюру. Якщо якась лінія вийшла невдалою, ви можете швидко стерти її і перемалювати візерунок заново.
4
Додатково ви можете урізноманітнити візерунок срібними або золотими гелевими ручками - такий манікюр буде виглядати ефектно і красиво. Незважаючи на обмежену палітру кольорів, ви зможете створити незвичайну розпис на нігтях , так як навіть найстильніші візерунки зазвичай складаються не більше ніж з трьох основних відтінків.
5
По черзі прорисуйте візерунок і його елементи на кожному зі своїх нігтів. Трохи просушіть нігті, після чого покрийте їх безбарвним прозорим лаком, який закріпить малюнок і не дозволить йому стиратися і розмазуватися.
Зараз вже складно когось здивувати малюнками на нігтях , оскільки технік малювання існує безліч. Якщо ви хочете стати володаркою незвичайного і оригінального манікюру, то все у ваших руках. За допомогою звичайної гелевою ручки ви можете зробити феєричний малюнок, який буде тільки у вас і ні у кого більше.
Вам знадобиться
  • Лак для нігтів, гелева ручка, закріплювач лаку
Інструкція
1
Нафарбуйте нігті кольоровим лаком. Важливо, щоб лак лежав рівномірно. Попередньо видаліть кутикулу, щоб ваші нігті виглядали доглянутими. Ретельно висушіть лак. Це необхідно для того, щоб стрижень ручки не подряпав поверхню лаку.
2
Поверх висохлого лаку починайте наносити малюнок за допомогою гелевою ручки. Малюнок може бути будь-яким. Тут все залежить лише від вашої фантазії та вміння малювати. Кольори найкраще підбирати контрастні. Якщо нігті темні, то колір ручки повинен бути світлим і навпаки. Ручкою наносити малюнок набагато простіше, ніж спеціальними лаками для малювання на нігтях ви самі в цьому переконаєтеся.
3
Після того як малюнок буде готовий, зафіксуйте отриманий результат. Зробити ви це можете за допомогою закріплювача лаку. Поверх малюнка нанесіть закріплювач. Це дозволить вам зберегти свій манікюр якомога довше. Малювання на нігтях за допомогою ручки не забирає надто багато часу, та й особливих навичок теж не вимагає.