Як розвинути смак до одягу.

З раннього дитинства батьки повинні замислюватися над питанням, як розвинути смак до одязі у дитини. Необхідно розвивати смак , за допомогою спілкування з природою, відвідуючи театри, музеї та виставки. Не варто відставати від моди, по можливості бувайте на показах модних колекцій. Розвинути смак до одязі не так вже й складно, варто тільки захотіти і трохи постаратися.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно запам'ятати, які кольори є взаємодоповнюючими. Розташовуючись поруч, ці кольори здатні посилювати яскравість один одного. Наприклад, для червоного кольору таким є зелений. Комплект, що складається з цих двох кольорів, завжди буде відмінно виглядати. Складіть для себе таблицю з основних 7 кольорів веселки, в якій навпроти кожного кольору буде розташовуватися його пара.
2
Не забувайте про 3 головних кольорах та їх відтінках. Білий, чорний, сірий кольори - завжди будуть в моді.
3
Відмінно буде виглядати гармонійний перехід від темного відтінку до світлого. Але не варто переставляти їх місцями - це буде вже некрасиво. Треба йти або по зростанню, або за спаданням.
4
Розглянемо малюнки: клітку і смужку. Однозначно, не стоить поєднувати клітку і смужку. Відмінно виглядатимуть такі малюнки з однотонними гладкими речами. Клітка або смужка повинні обов'язково поєднуватися з гладкою деталлю за кольором.
5
Звичайно ж, варто вибирати одяг з урахуванням фігури: гідності потрібно підкреслювати, а недоліки - прибирати. Повноту не варто підкреслювати низом. Приховати недоліки фігури в цьому випадку вам допоможуть темні кольори. Не обов'язково одягатися тільки в чорний колір, відмінно виглядатимуть бузковий, синій і багато інших.
6
Не захоплюйтеся пухнастими речами, вони схильні підкреслювати недоліки. На худий фігурі, навпаки, краще виглядають речі, розширюються донизу. При високій талії відмінно виглядають моделі, опущені на стегна або речі навипуск, що прикривають спідницю або брюки.
7
Довгу шию варто підкреслювати комірцями, вони здатні перетворити цей недолік в гідність. Якщо у вас коротка шия і вузькі похилі плечі, краще одягати речі з вирізами.
8
Худі руки не варто підкреслювати рукавами - ліхтариками, в вашому випадку краще носити розкльошені рукави. Повні руки вимагають рукавів довгої до середини або верхньої третини передпліччя.