Як поміняти клавіатуру в ноутбуці.

Засмічення клавіатури пилом до такої міри, що окремі кнопки перестають натискатися - явище, відоме багатьом власникам ноутбуків. Втім, іноді ситуації бувають і більш катастрофічні, наприклад, пролита на ноутбук гуртка кави. У кожному з цих випадків може знадобитися поміняти клавіатуру в ноутбуці.
Інструкція
1
Пристрої різних виробників відрізняються один від одного не тільки зовнішнім дизайном. Тому перше, що слід зробити перед тим, як поміняти клавіатуру в ноутбуці - прочитати порядок демонтажу в керівництві по ремонту та експлуатації комп'ютера. Якщо воно у вас не збереглося, або, приміром, ви купували ноутбук з рук, то скачайте його з сайту виробника. Навіть якщо модель вашого ноутбука застаріла, в Інтернеті нескладно знайти мануали для будь-яких комп'ютерів.
2
Ознайомившись з керівництвом, ви дізнаєтеся порядок розбирання і установки деталей. Знайдіть спеціальні викрутки у вигляді хреста або зірочки підходящого розміру. Іноді, незважаючи на те, що поміняти клавіатуру в ноутбуці потрібно досить часто, для цього доводиться демонтувати безліч деталей корпусу. Перед тим, як приступати до роботи, вимкніть ноутбук і зніміть акумулятор.
3
Приступайте до демонтажу пристроїв. Конкретний перелік деталей, які вам буде потрібно зняти, щоб поміняти клавіатуру в ноутбуці, залежить від моделі комп'ютера. Якщо у вас ноутбук фірми HP, зніміть невелику захисну кришку з нижнього боку комп'ютера і відкрутите фіксуючі клавіатуру гвинти.
4
Розкрийте ноутбук на максимальну ширину. Підчепите клавіатуру з боку, ближньої до монітора, і витягніть її з пазів кріплення послідовним рухом вгору і вперед. Після цього ви побачите коннектор, що йде від неї до комп'ютера. Від'єднавши коннектор, ви можете поміняти клавіатуру в ноутбуці, проробивши описану процедуру у зворотному порядку.
Зверніть увагу
? Як поміняти клавіатуру на ноутбуці Dell Latitude D820. ? Як поміняти оперативну пам'ять на ноутбуці Dell Latitude D820. Примітка: Якщо ви вирішили слідувати цьому керівництву, то автор статті не несе відповідальність за пошкодження, нанесені вашому ноутбуку в процесі неакуратне поводження з внутрішніми компонентами оного.