Як зробити филенчатую двері.

Двері фільонок є старим типом вхідних конструкцій. Проте в даний час вони не втратили своєї популярності. Такі двері можуть мати суцільне або розчленоване полотно. Також в двері може бути встановлена одна або декілька фільонок. Таку двері можна легко зробити своїми руками.
Інструкція
1
Будь-яка филенчатая двері виготовляється з деревини. Для цієї мети краще всього підходить ялина, сосна або модрина. Двері, які роблять з деревини модрини, можна не фарбувати, але обов'язково потрібно покрити прозорим лаком. Така деревина найчастіше не обробляється, але тільки за умови, що матеріал не має дефектів, які змогли б зіпсувати зовнішній вигляд.
2
Потрібно заздалегідь запастися брусками. Для виготовлення дверей знадобляться бруски обв'язки завтовшки близько 50 мм і шириною близько 110 мм. Їх потрібно з'єднати один з одним. Здійснюється з'єднання за допомогою подвійного шипа. Фільонки найкраще робити з дощок, фанери, деревостружкових плит. Вони обов'язково повинні бути гладкі. Щоб вставити фільонки в бруски обв'язки, потрібно вибрати паз необхідної ширини, а також глибини. Даний паз можна зробити самостійно. Справа в тому, що він з'являється з розкладок шурупів або шпильок.
3
Внутрішні і парадні двері можна зробити як глухими, так і заскленими. Іноді виробляють засклення у дверного блоку верхній частині, а потім кріплять її наглухо в коробці. Також можна замість фільонок вставити скло. Двері, що мають скла, прийнято ділити на світлі і полусветлие. Світлі двері мають засклення на 2/3 площі полотна, а полусветлие - на 1/3. Світлі двері найчастіше встановлюють на балкон, а полусветлие - на кухню.
4
До застосування підходить тільки добре висушена деревина. На такий деревині не будуть утворюватися тріщини. Це значить, що дверні полотна в процесі експлуатації не матимуть дефектів. При сильному висиханні деревини буде приводитися в непридатність лакофарбове покриття.