Як привчити дитину ходити за великим на горщику.

У багатьох мам питання привчання до горщика стоїть дуже гостро. По-перше, долають сумніви з приводу того, в якому віці слід почати привчання до горщика. По-друге, який горщик краще купити. І по-третє - як привчити дитини ходити на горщик по-великому? Більшість фахівців радять починати привчання з 1,5 років, тому як до цього віку дитина просто не може контролювати свої позиви в туалет.
Вам знадобиться
  • горщик
Інструкція
1
Дитина ж не почне сам проситися на горщик, якщо його не привчати до цього. Вік, коли дитини потрібно привчати до горщика, став предметів гарячих суперечок у багатьох сім'ях. І все ж ось кілька моментів, які допоможуть вам визначити, чи можна вже привчати малюка до горщика: - Малюк прокидається сухим днем після сна- Може більше одного-двох годин залишатися сухім- Вміє знімати і надягати штанішкі- Не терпить мокрих подгузніков- Виявляє інтерес до туалету- Попереджає Вас про те, що хоче в туалет
2
Якщо ви можете назвати хоча б половину з перерахованих пунктів, то сміливо купуйте горщик. Починайте регулярно висаджувати дитини після денного сну, намагайтеся кожні 2 години повторювати процедуру для того, щоб дитина звикла до горщика.
3
Хваліть його, навіть якщо він і не збирається користуватися горщиком за призначенням. Головне - допомогти малюкові подружитися з цим пристосуванням. І ще не змушуйте дитини насильно сидіти на горщику, інакше у нього виробиться негативне сприйняття цього предмета.
4
Щоб привчити малюка ходити на горщик по-великому, спостерігайте за його поведінкою, засікаючи ті моменти, коли у дитини з'являється стілець (дитина затихає, крекче або тужиться, перестаючи в цей момент грати) , оперативно саджайте його на горщик. Якщо ж він відмовляється, то можна спробувати покласти кал в горщик і висловити позитивні емоції з цього приводу, щоб дитина зрозуміла, що вам подобається, коли випорожнення знаходяться саме в горщику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eXzxjZS4zi8
Зверніть увагу
З появою памперсів в нашій країні для когось настало полегшення (прання менше, і діти сплять краще ночами), а хтось зіткнувся з проблемою важкого залучення дитини до горщика. А все тому, що він звикає не контролювати свої позиви, навіть, коли в стані вже це робити, тому що його не турбують мокрі штанці і відчуття дискомфорту.
Корисна порада
Взагалі намагайтеся більше заохочувати і не сваріть сильно, якщо ваші спроби закінчилися черговою невдачею. Всьому свій час. Просто регулярно продовжуйте, що не здаючись, висаджувати його на горщик.