Як читати по-німецьки.

Німецька мова багато хто вважає дуже важким для вивчення - і абсолютно несправедливо. Структурована граматика допомагає швидко зрозуміти принципи побудови речень, а легка фонетика уможливлює читання текстів вже з самого першого заняття мовою.
Інструкція
1
На відміну від англійського, французького та інших європейських мов, про німецький справедлива формула «як пишеться, так і читається». Потрібно лише засвоїти правила читання окремих звуків. Наприклад, sch - ш, tsch - ч, st - шт, sp - шп, умляути, наскільки дифтонгів і так далі. Найчастіше транскрипцію можна знайти в словнику, після однократного прочитання ви запам'ятаєте, як читається те чи інше слово.
2
Деякі слова в німецькій мові на перший погляд здаються дуже громіздкими, але не лякайтеся, а пошукайте в їх складі вже знайомі вам короткі слівця. Німці живлять особливу пристрасть до відома декількох слів в одне велике. Наприклад, складне нагромадження букв Fischfangnetz легко можна розкласти на складові Fisch - риба, Fang - ловля і Netz - мережа, після чого величезне іменник стає легким і для прочитання, і для його розуміння.
3
Багато російськомовні учні допускають величезну помилку, пом'якшуючи приголосні перед м'якими голосними, цього ділити ні в якому разі не можна. В німецькій мові є тільки один м'який звук, що позначається буквою «L», для його вимови слід використовувати аналог російського звуку «Л», що знаходиться десь посередині між звуками в словах «лампа» і «лямка». У всіх же інших випадках приголосні залишаються твердими, якою б звук за ними ні слідував.
4
Наголос в німецьких словах ставиться зазвичай на перший склад, але деякі приставки можуть залишатися ненаголошеними, а ось суфікси, навпаки, ударними. Принцип постановки наголосів достатньо зрозуміти один раз і проблем з цим надалі виникати не повинно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J9SEZyaq6K8
Корисна порада
Буде непогано, якщо ваш підручник німецького буде доповнений аудіоматеріалами. Тоді ви зможете прослуховувати тексти, стежачи за ними по паперу. Це дозволить швидше зрозуміти, як же все-таки правильно читати німецькою.