Як зробити комод своїми руками. зробити комод за розмірами.

В даний час багато людей намагається будь-якими шляхами заощадити кошти. Заощадити легко можна на меблів. Можна зайнятися самостійним її виготовленням. Для цього не потрібно прикладати особливі зусилля, а ефект буде вельми приємний. Ми розповімо, як своїми руками можна зробити комод.
Інструкція
1
Для початку потрібно обов'язково намалювати креслення, який включатиме всі елементи. Також необхідно придбати всі необхідні матеріали.
2
Напевно кожен знає, що комод и - це корпусні меблі. Саме тому при їх виготовленні потрібно використовувати фанеру і дерев'яні бруски. Бруски служитимуть підставою комод а. Також не забуваємо придбати витратні матеріали, такі як гвинти, клей та інше. Замовити матеріали можна в спеціальній майстерні. Майстри можуть відразу розрізати матеріал за потрібними розмірами.
3
Після того як всі матеріали готові, можна приступати до складання. Для початку потрібно зайнятися виготовленням підстави. Беремо в руки бруски і підганяємо їх за розмірами. Для заснування нам знадобиться чотири бруска. Бруски кріпимо між собою і прикріплюємо до них бічні частини.
4
Після того як підстава готове, можна робити каркас комод а. Беремо аркуші матеріалу і розрізаємо їх за потрібними розмірами. На ці листи встановлюємо опори для ящиків. До листам найкраще за допомогою саморізів прикріпити спеціальні санчата, якими рухатимуться ящики. Потім необхідно зайнятися скріпленням задньої і двох бічних стінок комод а.
5
Після того як конструкція зібрана, її потрібно встановити на підставу. Закріплювати теж найкраще саморізами. Також не потрібно забувати про верхній кришці. Щоб верхня кришка комод а ідеально підходила, потрібно підігнати задню кромку на рівень каркаса. Кромка повинна трохи виступати з боків і спереду.
6
На завершення займаємося виготовленням ящиків для комод а. Зробити їх досить просто, так як під рукою є всі необхідні матеріали. Необхідно тільки розрахувати розміри. Всі деталі ящика скріплюємо разом за допомогою саморізів, клею, а також сполуки паз-шип.