Як зробити коптильню гарячого копчення.

Коптильну установку цілком реально зробити самостійно. Для цього потрібно мати під рукою необхідний інструмент і матеріал. Все це можна легко знайти в магазинах. Інформація даної статті допоможе вам створити коптильную установку своїми руками.
Інструкція
1
У коптильні гарячого копчення дуже проста конструкція. Основна увага приділяється коптильной камері. Ця камера буде ставитися на багаття, газ або ж інше джерело тепла, який може видавати дим за коштами тління тирси.
2
Коптильну установку цілком реально зробити з підручних матеріалів. Дуже добре підходить для даної справи цеглу та дошки. Така коптильня буде нагадувати шафа з дверима. Шафа робиться площею в 1 квадратний метр, а заввишки - в 2 метра. Обов'язково потрібно спорудити димар. У димохідної труби повинна бути заслінка. В цьому своєрідному шафі потрібно встановити перекладини. Саме на них потім розміщуються продукти. Для того, щоб регулювати копчення, потрібно встановити кілька щаблів.
3
У будь-якому дворі можна своїми руками зробити коптильню . Обов'язково необхідно зайнятися пристроєм вогнища для отримання диму. Коптильня може бути зроблена з цегли або іншого матеріалу, який не піддається горінню. Часто використовують для такої мети обмазаний глиною тин. Можна застосовувати дошки, оббиті залізом.
4
Щоб дим рівномірно розподілявся по камері, потрібно прикріпити на відстані 10 см залізний лист. Під коптильнею розміщують найчастіше тирсу. Вони повинні знаходитися на залізному піддоні. Саме тирса є джерелом диму.
5
Найпростішу коптильную установку можна зробити навіть з двох бочок. Ставимо їх один на одного. Поперечини кріпляться у верхній бочці приблизно на 10 см від краю. На ці поперечини укладаються продукти для копчення. У нижній бочці повинен бути вхід для паливних матеріалів. Розпалювати багаття потрібно на землі. В нього потім підкидають тирси і вугіль. Після того як пішов дим, потрібно закрити верхню бочку кришкою. В цій кришці має бути отвір.