Як зробити крісло-ліжко. зшити сидінні. на лаву.

У багатьох невеликих квартирах, де кожен метр площі на рахунку, найкраще мати багатофункціональні речі. Саме такою річчю виступає крісло- ліжко. Воно займає мало місця, але користі від нього багато. Крісло- ліжко можна придбати в магазині, але навіщо витрачати гроші, якщо його можна зробити своїми руками.
Інструкція
1
Для початку потрібно відзначити, що в підставі даного предмету меблів буде лава з м'якими відкидними подушками. У задній частині, за спинкою, можна встановити полки з дверцятами на рояльних петлях. При бажанні можна встановити шарніри в нижні кути. Під сидінням робимо об'ємний ящик, в якому зберігатимуться постіль.
2
Для виготовлення підійдуть найпримітивніші матеріали. Знадобиться багатошарова фанера товщиною 10-12 міліметрів або деревно-стружкова плита 18-20 міліметрів. Для днища найкраще підходить лист оргалита. При складанні потрібно використовувати клей, вставні дерев'яні шипи і шурупи. Лавка з чохлами обшивається однієї і тієї ж тканиною. Сидіння можна зробити за допомогою поролону і вати, яку потрібно закрити мішковиною. Вона кріпиться на меблеві цвяхи. Окремо потрібно зайнятися шиттям подушок. В їх основі лежить поролон.
3
Стикування подушок виробляється в перевернутому вигляді. Вони укладаються на сидінні, а потім вкриваються міцною тканиною, яка прибивається до лави і пришивається до подушок. Якщо є бажання, то до крісла-ліжка можна додати підлокітники. Робити їх краще всього з натурального дерева або металевих труб.
4
Досить часто можна зустріти крісло- ліжко, яка має висувну передню частину і два сидіння. Нижня сидіння складається на царги, а відкидне - на нижнє сидіння. По спеціальних пазах виробляється вільне висування з-під нижнього сидіння передньої частини. За допомогою шарнірів проводиться з'єднання спинки з нижнім сидінням. Після відкидання вона стоїть на одному рівні з сидінням. Можна доповнити конструкцію відкидними ніжками, які забезпечать упор спинки при відкиданні. Кріпити їх потрібно на петлі до рамки спинки.