Як зробити фарбу матовою.

Якщо вам не подобаються глянцеві, а ще простіше, дуже блискучі поверхні, тоді вам варто придбати матову фарбу . Крім цього є ще кілька плюсів у матовою фарби. Поверхня, яка покрита нею, не відображає світло і, відповідно, приховує її недоліки. Якщо ваші стіни мають нерівності і вм'ятини, їх слід фарбувати матовою фарбою. Але вона рідко зустрічається у продажу, тому пропонуємо вам кілька правил того, як зробити в домашніх умовах цю саму матову фарбу .
Інструкція
1
Добрі люди, щоб спростити труднощі споживача, придумали матові лаки. Просто пофарбуйте поверхню фарбою, яка у вас є, а після висихання наносите матовий лак.
2
Через брак кращого, можна скористатися старовинним способом. В фарбу , яка у вас є, можна додати матирующие добавки.
3
До них відносяться: крейда, доломіт, рисове борошно, дитяча присипка, зубний порошок. Змішавши з фарбою ці добавки, фарбу обов'язково потрібно відфільтрувати.
4
Також пам'ятайте, що зубний порошок або дитячу присипку треба додавати в кількості не більше 10% від обсягу, а також, що ці добавки осветляют фарбу .
5
Є ще один простий спосіб по перетворенню фарби в матову. Треба розуміти, що глянсова фарба відрізняється від матової кількістю глянсовою основи. При довгому стоянні цей пігмент осідає на дно ємності. Матова основа залишається зверху. Злийте цю основу і отримаєте матову фарбу .Ось ці кілька простих способів допоможуть вам додати вашій поверхні бажану вами матовість. Успіхів вам у ваших починаннях!
Останнім часом дуже поширене фарбувати автомобіль в матовий колір. Цього можна домогтися не тільки за допомогою спеціальної фарби, а й обклеюванням поверхні машини матовою плівкою.
Інструкція
1
Обклейте поверхню автомобіля вінілом, це дозволить захистити рідну фарбу і не створить ніяких перешкод, якщо ви збираєтеся надалі його продавати. Однак даний тип плівки не дуже довговічний і сильно схильний до впливу погодних умов. Також недоліком цієї процедури є вартість вінілу.
2
Іншим матеріалом для додання матового відтінку машині є плівка оракал. Будьте акуратні при її нанесенні, вона тягнеться погано, на відміну від вінілу. Не намагайтеся нанести її на бампер, повітрозабірники - обтягніть їх вінілом. Основним гідністю оракалу є його вартість, яка в 10 разів менше, ніж у вінілу.
3
Придбайте спеціальну матову фарбу і при її допомозі зробіть фарбування машини. Даний спосіб вигідний тим, що вартість фарби невелика. Але самостійне проведення даної процедури може принести не зовсім вдалий ефект, що є досить серйозним мінусом. Пам'ятайте, що після такої обробки машина може втратити товарний вигляд, і продати її буде складно.
4
Пофарбуйте автомобіль звичайною фарбою, колір виберіть довільно. Після цього покрийте поверхню машини спеціальним лаком. Попередньо додайте в лак матовий затверджувач для того, щоб з'явилася шорсткість і пропав дзеркальний блиск.
5
Пам'ятайте, що фарбування потрібно виробляти напиленням, і всі деталі розташовувати вертикально, що є дуже незручним і дорогим варіантом.
6
Покрийте машину спеціальним лаком, який додасть оксамитовий відтінок. Даний метод дозволяє додати поверхні ефектний вигляд, приємний на дотик. Пам'ятайте, що ціна одного кілограма такого лаку коштує порядку тисячі євро, а на покриття всієї машини піде кілька кілограм, мінімум чотири.