Як прибрати кубики.

Як відомо, іграшки займають багато місця. Якщо дитяча кімната невелика, або вона взагалі об'єднана з батьківської спальнею, ця проблема стоїть особливо гостро. Напевно, нікому не хочеться регулярно наступати на розкидані по кімнаті іграшки. До того ж це загрожує падінням і отриманням травми. Сьогодні ми поговоримо про те, як прибрати кубики .
Інструкція
1
Кубики - улюблена дитяча іграшка. Вони бувають дерев'яні, пластмасові та м'які поролонові, обшиті тканиною. Останні, ясна річ, представляють мінімальну небезпеку. Але що робити з розкиданими дерев'яними і пластмасовими кубиками? Перш за все, необхідно привчити малюка прибирати свої іграшки. Якщо він ще дуже малий і сам не вміє це робити, вам потрібно це робити обов'язково кожен день в присутності дитини, при цьому промовляючи, що ви робите.
2
Дерев'яні часто продаються в картонних коробках. Коробки невеликі, викидати їх не потрібно. Складайте кубики в коробку, а коробку ховайте під ліжко, в стіл або ставте на полицю. Взагалі в дитячій кімнаті доцільно зробити побільше полиць - на них зручно розставляти іграшки та інші предмети дитячого вжитку.
3
Пластмасові кубики найчастіше продаються в поліетиленових пакетах або пластикових сумках. Сумки досить міцні, їх і можна використовувати для зберігання кубиків. Прибирайте сумку з кубиками в вільний кут або ставте на дно шафи. Що стосується поліетиленових пакетів, то вони швидко приходять в непридатність. І тут придадуться великі коробки - з-під підгузників або побутової техніки. Для того щоб вид коробки вписався в інтер'єр кімнати, її можна обклеїти тими ж шпалерами, що і в кімнаті або навпаки підійти творчо - обклеїти малюнками, кумедними картинками, зробити аплікацію - все, на що вистачить вашої фантазії.