Як вирощувати кали. Як розділити бульба кали.

Вирощування кали , трав'янистої багаторічної рослини з величезними стрілоподібним листям і довгим монументальним цветоносом, не відрізняється великою складністю. Але процес доставить радість тільки в тому випадку, якщо квіти нормально виростуть і розпустяться.
Вам знадобиться
  • - бульби квітів
  • - земля і дренаж
  • - квіткові горщики
  • - марганцівка
Інструкція
1
В садовому центрі або квітковому магазині закупите бульби. Уважно перевірте, щоб вони були здорові, не мали пошкоджень та інших видимих чи визначених на дотик дефектів.
2
Купіть землю і дренаж, запасіться квітковими горщиками. Вибирайте не дуже великі горщики, щоб вирощувати кали , бо бульбоцибулини повинні «відчувати» себе в них трохи затісно, інакше рослина витратить всі сили для розвитку кореневої системи.
3
Потримайте бульби приблизно три години на світлому розчині марганцівки, щоб захистити майбутнє рослину від загнивання і шкідників.
4
Покладіть дренаж на дно горщика, потім насипте шар землі, зробіть лунку не більше 10 см, пролийте її водою, закладіть цибулину і присипте землею. Ще раз пролийте посадку водою, накрийте поліетиленовим пакетом і поставте на підвіконня.
5
Тримайте квітки під плівкою до появи сходів. Тепло і вологість так зберігаються добре, тому, щоб вирощувати кали поливати їх надмірно не потрібно, не провокуючи загнивання бульби.
6
Коли з'явиться паросток, звільніть його від плівки і помістіть в найсвітліше місце підвіконня. При нестачі природного освітлення - осінь, зима, весна - додатково висвітлюйте ввечері кілька годин лампою денного світла, зменшуючи штучне освітлення в міру збільшення світлового дня.
7
Горщик періодично повертайте, щоб рослина не прийняло вигнуту форму. Можна підгодовувати спеціальної підгодівлею для цибулинних. Три місяці по тому після посадки калла зацвіте.
8
Після закінчення цвітіння, яке триває 3-4 місяці, зріжте квітка і почекайте, поки листя засохнуть. Поливати бульба перестаньте, витягніть обережно його із землі, коли грунт повністю висохне. Бульба покладіть в тирсу і залиште в прохолодною темряві.
9
Через 4 місяці бульба кали знову готовий до посадки, щоб знову порадувати людей своїм цвітінням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=np6Ntsf0CRM