Як розвинути почуття стилю.

У когось почуття стилю вроджене, у кого-то розвинулося з часом. На жаль, здається, що у деяких його зовсім немає. Однак для створення красивого образу розвинути почуття стилю ніколи не пізно.
Інструкція
1
Не пошкодуйте часу, ходите по магазинам. При цьому вибирайте магазини дорогих марок, бутики відомих брендів, якщо навіть ви нічого не будете купувати. Цим ви «набиваєте очей». Важливо, щоб походи були недовгими, щоб у вас залишилися враження від побаченого, при дуже великій різноманітності ви просто заплутаєтеся і не будете нічого згадувати. Можете приміряти багато речей, захопитися ними.
2
Важливо визначитися в кольорах, які йдуть вам, важливе значення має і макіяж. Можете порадитися з професійним візажистом, але можете і знайти інформацію в інтернеті, де навіть є спеціальні програми. Пам'ятайте завжди, що макіяж потрібний тільки для того, щоб підкреслювати ваші достоїнства і приховати недоліки.
3
Не треба забувати, що почуття стилю завжди починається з культури індивідуального догляду. Сходіть в перукарські салони, ніколи не ігноруйте думку перукарів, які можуть запропонувати вам ту чи іншу зачіску, якщо навіть ця зачіска здасться вам дещо незвичній. Професіонали присвятять вас в нюанси нових тенденцій у сфері стрижки, підберуть більш відповідну зачіску. Важливе значення має і догляд за руками. Не пошкодуйте коштів і сходіть в салон краси, де професійно займуться доглядом за вашими руками і нігтями.
4
Слідкуйте за програмами, присвяченими моді, якщо будете періодично розглядати фото стильно одягнених людей, то за короткий час зможете в собі розвинути почуття стилю. Будьте завжди обізнані в модних тенденціях, розглядайте глянцеві журнали мод, дивіться музичні та молодіжні канали. Протистояти моді неможливо. Намагайтеся одягатися модно, звичайно враховуючи індивідуальні особливості вашого тела.Всегда пам'ятайте, що почуття стилю є у всіх, тільки його потрібно постійно розвивати.