Як зробити ідеальний прес.

Кожна дівчина мріє про ідеальну фігурці, в тому числі і про красивий ніжному животику. Молоді дівчата без особливих навантажень і за короткий час підрівняти талію. А якщо жінка вже народила дитинку (чи двох), і жирові складки зробили невидимими плоский живіт, як же їй зробити кубики преса ідеальними? Які нескладні вправи для цього підійдуть?
Інструкція
1
Відразу ж прийміть до відома: всі вправи на прес однакові для всіх, навіть якщо ви після пологів, і відновити колишню талію вельми складно. Але! Можна ж створити більш відточену фігуру, нехай несхожу, але ніжну і пружну. І не важливо, скільки вам років - вік не має ніякого значення!
2
Отже, які вправи для вас підійдуть? Не потрібно знову винаходити велосипед - ряд базових вправ для преса давно використовують в різних видах спорту, особливо в бодібілдингу.
3
Для початку рекомендується зробити невелику розминку або коротку пробіжку (пробіжка не обов'язкова), щоб м'язи розігрілися і були в повній бойовій готовності.
4
Спершу найкраще робити вправи на «масу» з маленької навантаженням і з великою кількістю підходів (12 - 15 повторень на 4 підходи). Підйом тулуба використовується для верхньої частини преса , а підйом ніг - для нижньої (навантаження не обов'язкова). Не звертайте уваги на те, що в перший час складки не зникнуть, а м'язова маса стане більше - з її допомогою жир зникне в короткий термін. Вправи без особливої напруги допоможе зробити спеціальна лава для преса . Як навантаження можна використовувати диск від штанги, вагою менше 2 кг.
5
Заняття на масу: - Лежачи на лавці, піднімайте тулуб, дотягуючись руками до зігнутих колін - 4 вправи по 15 раз- У тому ж положенні піднімайте ноги вгору - 4 вправи по 20 раз.- Стоячи, тримаючи в руках гантелі (2-3 кг.), робіть нахили в сторони - 4 вправи по 12 нахилів в кожну сторону. Ця вправа діє на бічні м'язи преса .
6
Заняття на рельєф: - Лежачи на лавці, піднімайте тулуб, дотягуючись руками до зігнутих колін - 4 вправи по 30 раз.- Повільний підйом ніг 4 вправи по 30 раз.- Так само як на масу, тільки візьміть гантелі на 5 кг. - 4 вправи по 30 нахилів в кожну сторону.
7
Перший місяць вправи на масу виконуйте 2 рази на тиждень, на рельєф - 1 раз. Другий місяць навпаки: 2 заняття на тиждень на рельєф і 1 - на масу. Якщо така система вам здасться складною, можете займатися на свій розсуд, але не рідше трьох разів на тиждень.
8
Не поспішайте відразу ж отримати позитивні результати, треба наполегливо йти до мети, і через півтора місяці ваша талія буде просто ідеальною! Повірте, дуже багато жінок скидали по 30 кг! І не хвилюйтеся, ваш прес ніколи не стане схожим на «жах» мужоподібних «красунь», які жменями ковтають таблетки. Виконуючи прості вправи, ви досягнете прекрасної фізичної форми і дуже жіночних і пружних обрисів.