Як зробити крільчатник. Крільчатник своїми руками.

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися розведенням кроликів, вам знадобиться хоча б найпростіший будиночок для їх утримання. Зовсім необов'язково будувати довготривалу стаціонарну конструкцію, ви цілком зможете обійтися підручними засобами та матеріалами, роздобути які під силу будь-якому домашньому умільцю. Отже, будуємо крільчатник своїми руками.
Вам знадобиться
  • Дошки, дерев'яні бруски, металева сітка, шматки шиферу або руберойду, цвяхи, ножівка по дереву
Інструкція
1
Для облаштування будиночка для кроликів вам знадобляться дошки, інші дерев'яні деталі, металева сітка, шматки шиферу або руберойду.
2
Конструктивно крільчатник складається з чотирьох стовпів і асбо-цементних труб діаметром 125 мм, довжиною 650 мм. Труби закріплюються в підставі обрамленням, виконаним з бетону. Це дозволяє легко прибирати послід тварин з підлоги, під гратчастої його частиною. Прибиранні в цьому випадку можна присвячувати зовсім небагато часу, підлога залишається чистим і сухим. Частину підлоги слід виконати із суцільних дощок - вони будуть місцем відпочинку кроликів.
3
При будівництві крільчатник а починають із статей. Буде потрібно для цього рама 1000х600 мм, три дошки розміром 600х150 мм і бруски різного перерізу. Після цього з брусків слід виготовити верхню раму. Не рекомендується створювати вертикальні зв'язку між цією рамою і підлогою, оскільки будь-які виступаючі частини кролики починають гризти.
4
Бруски, з яких виготовлена ґратчаста частину підлоги, розміщуйте тільки поздовжньо годівниці, це забезпечить лапам тварин зручність при опорі на лапи. Товщина дверки будиночка - близько 2 см, задня стінка має подвоєну товщину. Металеву сітку на лицьовій стороні крільчатник а прибийте у вигляді суцільного полотна.
5
В такому будиночку цілком можна ростити з травня по жовтень трьох кроленят. Для їжі виготовте годівницю, обладнайте її огороджувальної планкою, що охороняє від вивалювання їжі всередину клітини. У підлозі годівниці передбачте отвори для проходу води, за допомогою якої годівницю періодично доведеться омивати. Вода для пиття подається кроликам через дверку крільчатник а.
6
Дах крільчатник а цілком можна виготовити зі шматків хвилястого шиферу. Укладіть їх вільно, закріплювати листи немає необхідності, завдяки важкості листи будуть лежати надійно. Будиночок для кроликів готовий прийняти своїх вухатих мешканців.