Як розписати шафу. Як розписати двері шафи.

Кожному хочеться перетворити свій будинок в найкрасивіше і затишне місце, в якому можна відпочити і відволіктися від щоденних турбот. Люди витрачають чимало часу і коштів на те, щоб зробити дизайн інтер'єру в своєму будинку несхожим на інших, і саме тому все більшої популярності набувають різні методи декорування меблів та інших інтер'єрних елементів вручну. Розписавши меблі, куплену в магазині, власними руками, ви додасте їй елемент унікальності, і ці меблі буде відповідати саме вашому уявленню про затишну і красивою домашній атмосфері.
Інструкція
1
Для розпису шафи вам будуть потрібні матеріали - фарби потрібних відтінків, грунт, наждачний папір, а також кисті та трафарети, якщо ви хочете наносити малюнок на меблі за заздалегідь продуманим ескізом, і якщо ви не впевнені у своїх художніх навичках і можливостях. В інтернеті можна знайти безліч трафаретів з різними візерунками для розпису меблів і стін.
2
Для початку підготуйте поверхню шафи до роботи - ретельно відшліфуйте її шкіркою і заґрунтуйте. Дочекайтеся, поки грунт не висохне, і потім розведіть і нанесіть на поверхню шафи пензлем ту фарбу, яка повинна створити фоновий колір вашого шафи - наприклад, фарбу шоколадного кольору на водній основі.
3
Деякі ділянки шафи натріть воском поверх висохлої фарби, щоб надалі створити модний візуальний ефект старіння.
4
Візьміть валик і, зануривши його у фарбу світлішого відтінку, покрийте нею поверхню шафи . Підсушіть фарбу, а потім розмітьте олівцем місця, на яких ви намалюєте орнамент.
5
Просочіть губку фарбою і нанесіть її поверх трафарету, закріпленого на поверхні шафи , а потім дочекайтеся висихання фарби, знявши трафарет, і доробіть рисунок, завдавши тонкі лінії і дрібні деталі тонким пензлем. Прорисуйте деякі деталі орнаменту іншою фарбою, щоб створити об'ємний ефект малюнка.
6
Ті місця шафи , які ви натерли воском, зашкурьте дрібним наждачним папером, а після остаточного висихання фарби візьміть поролоновий валик і покрийте поверхню шафи акриловим лаком на два шари .