Як зробити імітацію вогню. Імітація вогню своїми руками.

Хочете красиво, ефектно і нестандартно оформити невелике захід? Тоді вам варто подумати про те, як своїми руками зробити імітацію вогню. Нерідко використання відкритого вогню на святі неможливо, а сюжетна лінія заходу так і просить вогню. Різноманітні конструкції, що імітують полум'я, можуть відмінно прикрасити також інтер'єр кафе, ресторану, вітрину магазину.
Вам знадобиться
  • Вентилятор, три галогенових лампи з відбивачами, білий шовк, ємність у вигляді чаші
Інструкція
1
Ми робитиме імітацію вогню в чаші. Збірка такого пристрою не потребують великих зусиль. Для виготовлення світильника з імітацією полум'я потрібно вентилятор великих розмірів, три галогенових лампи з відбивачами, білий шовк, ємність.
2
Спочатку слід підготувати вмістилище для штучного вогню. Найкраще, якщо це буде ємність зразок чаші. Таку чашу можна підібрати, а можна виготовити самостійно, взявши за основу викрійку для дзеркал від світлового приладу, використовуваного на дискотеках. Розміри чаші визначаються розмірами вентилятора, а також розмірами приміщення, в якому ви плануєте виставити це видовище.
3
Вентилятор закріпіть на дні чаші, щоб він в робочому стані гнав повітря назовні. У чаші закріпіть також три галогенові лампи. Лампи повинні розташовуватися на одній осі - в центрі (над вентилятором) і по краях. На відстані 2 см від кожної лампи зміцните скляні фільтри червоного, жовтого і оранжевого кольору. На центральну лампу світильника рекомендується поставити синій фільтр, він буде надавати полум'я більш екзотичний вид.
4
Наступний крок - зміцнення клаптів тканини. Наріжте з білого шовку кілька клаптів, намагаючись робити їх різними за розміром. Шматочки тканини бажано виконати у вигляді неправильних трикутників - це допоможе створити більш якісну імітацію язиків полум'я. Кріпити тканину можна за будь-які елементи конструкції чаші ближче до вентилятора.
5
Імітатор полум'я готовий. Увімкніть пристрій в мережу. Ви побачите, як клапті шовку самі піднімаються над вентилятором і починають тремтіти, подібно справжньому полум'я. На стелі з'являться відблиски, немов в приміщенні розвели справжній багаття. Незважаючи на високу реалістичність полум'я, воно абсолютно безпечно в пожежному відношенні. Такий оригінальний світильник можна використовувати для оформлення будинку, офісу, використовувати при влаштуванні світлових ефектів на дискотеках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uAOIooOMCcs
Зверніть увагу
У зв'язку з неможливістю використовувати відкритий вогонь в приміщенні більшої популярності набувають установки імітації полум'я. Висота полум'я може бути від 1 до 3 метрів, також існують факельні установки з невеликим полум'ям. Установка імітації полум'я. (Штучний вогонь/холодний вогонь/імітація вогню). Повне відчуття палаючого вогню.
Корисна порада
Так само Ефект Холодного вогню називають Імітатор Полум'я або Сценічний холодний вогонь. Імітація полум'я робить будь-яке шоу більш насиченими і динамічними, Ідеально підходить для створення ефекту полум'я вогню. Спецефекти для весілля у вигляді оренди імітатора полум'я - найкраща альтернатива генератору полум'я і дозволяє вирішувати будь-які завдання пов'язані зі створенням ефекту вогню.
Багатьом хочеться, щоб в їхньому будинку було вогнище в класичному розумінні цього слова - камін. До всього іншого, він може візуально розширити приміщення і зробити його надзвичайно затишним. Однак побудувати камін може дозволити собі далеко не кожен. Ніяк не можна в звичайній квартирі створити всі умови для нормального функціонування каміна . Тому припадати обходитися не сьогоденням вогнем, а тільки лише імітацією оного.
Вам знадобиться
  • Металевий профіль, гіпсокартон, саморізи, шпаклівка, оздоблювальні матеріали, решітка і свічки.
Інструкція
1
Визначте, в якому конкретно місці квартири перебуватиме ваш фальшкамін. Виміряйте, камін якого розміру можливо там встановити. Створіть ескіз вашого майбутнього каміна . Пам'ятайте, що краще спочатку продумати кожну дрібницю, ніж пізніше розмірковувати, як щось виправити.
2
Розрахуйте, яка кількість матеріалів може знадобитися на будівництво каміна і придбайте їх. Потім створіть каркас каміна з металевого профілю. Обшийте каркас гіпсокартоном. Для цього виріжте листи потрібної форми і прикріпіть їх до каркаса саморізами. Закладіть все отримані шви шпаклівкою.
3
Займіться оформленням каміна . Для цього можна використовувати найрізноманітніші матеріали: плівку, оздоблювальну плитку, зроблену під камінь, дерево. Дайте волю своїй фантазії і створіть такий виріб, яке саме вам буде до душі. Закріпіть камін біля стіни саморізами. Оформіть жаровню. Для цього покладіть на дно каміна чорну решітку, зверху покладіть дрова.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що якщо ви вирішили використовувати для оформлення каміна свічки, то необхідно використовувати вогнестійкі, незаймисті матеріали для декорування внутрішньої його частини.
Корисна порада
Якщо ви хочете милуватися живим вогнем, то жаровню можна оформити за допомогою свічок.