Як зробити красиву напис на фотографії. Як зробити напис на фотографії в компьютаре.

Зробити красиву напис на фото можна за допомогою одного з графічних редакторів. Ці програми використовують попередньо встановлені системні шрифти, які не відрізняються різноманітністю, а деякі й зовсім не підтримують кирилицю, що заважає реалізації планів. Спробуємо вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Почати слід з пошуку потрібного шрифту, який буде задавати тон написи і поєднуватися з зображенням на знімку. Для цього можна скористатися одним із сайтів, де можна знайти і безкоштовно скачати шрифти на будь-який смак: www.xfont.ru, www.ifont.ru, www.fontov.net і т.п.
2
Спробуйте, приміром, знайти шрифт на сайті www.xfont.ru. Скористайтеся таблицею, яка знаходиться у верхній частині сторінки. Вибравши шрифт, натисніть на його назву. Тут ви можете подивитися, як виглядатиме весь алфавіт, якщо використовувати даний шрифтовою варіант. Зверніть увагу на той факт, що деякі шрифти не підтримують кирилицю. Якщо ви визначилися з вибором, натисніть кнопку «Завантажити», яка розташована внизу сторінки. Потім клацніть на завантажений файл двічі, і в діалоговому вікні натисніть кнопку «Встановити».
3
Тепер запустіть на комп'ютері програму Picasa, яку можна завантажити з офіційного сайту розробників за адресою www.picasa.google.com, і виберіть необхідну фотографію на комп'ютері. Відкрийте фото, клацнувши по ньому двічі. На панелі ліворуч знайдіть вкладку «Основні операції» і виберіть елемент «Текст».
4
З'явиться панель інструментів, на якій можна вибрати шрифт (встановлений вами шрифт теж буде у списку), колір, розмір, прозорість, окантовку - словом, все необхідне для створення красивої і оригінальної написи. Також ви зможете пересувати напис , збільшувати або зменшувати її розміри за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого інструменту управління текстом. Щоб зберегти результат, натисніть Ctrl + S або виберіть в меню «Файл» команду «Зберегти як».
На веб-сторінках розміщують не тільки звичайний текст, а й великі написи, заголовки. Це можуть бути просто рядки, виділені великим шрифтом, а можуть бути і зображення, заздалегідь підготовлені в графічних редакторах або відскановані.
Інструкція
1
Щоб використовувати як заголовок просто рядок, написану крупнішим шрифтом, ніж увесь інший текст на сторінці, скористайтеся HTML-тегом . Наприклад: Ця напис набагато більші за інших!
2
При бажанні можна зробити, щоб напис на сайті відрізнялася від решти тексту не тільки розмірами, а й кольором. Для цього призначений тег . Приклад його використання показаний нижче: Цей напис набагато більші за інших! А ще вона зелена.
3
Тег> font color <може використовуватися не тільки в поєднанні зі словесними назвами квітів, а й зі спеціальними номерами. Так, замість "green", "red", "blue" і так далі можна використовувати конструкцію такого вигляду: rrggbb, де rr - шістнадцяткове число, яке вказує інтенсивність червоної складової, gg - те ж, для зеленої складової, bb - те ж, для синьої составляющей.Каждое з чисел може знаходитися в діапазоні від 00 до FF (в перекладі в десяткову систему - 255). Наприклад, ff0000 - яскраво-червоний, 00ff00 - яскраво-зелений, 0000ff - яскраво-синій, 101010 - сірий, 101000 - салатовий.
4
Напис на сайті, зроблена таким чином, може бути виконана тільки з використанням шрифту, наявного на комп'ютері відвідувача сторінки. Набагато більш різноманітними можуть бути заголовки, представлені у вигляді зображень. Якщо ви володієте навичками каліграфії, зробіть напис на папері, відскануйте, потім виріжте за допомогою графічного редактора і при необхідності отретушіруйте. Деякі графічні редактори, наприклад, GIMP, володіють вбудованими інструментами для отримання тривимірних символів. Нарешті, якщо у вас немає навичок ні в області каліграфії, ні в області комп'ютерної графіки, скористайтеся автоматичним генератором дизайнерських текстів, наприклад, наступним: http://supalogo.com/
5
Готову картинку з написом помістіть на сторінку, використовуючи наступну конструкцію: , де kartinkasteksotm.jpg" - ім'я файлу із зображенням написи.