Як проростити цибулю.

Для швидкого проростання лука потрібно дотримуватися певних прийоми підготовки матеріалу залежно від сорту. Пророщування лука -севка відрізняється від пророщування лука зростаючого з насіння, наприклад, чорнушки або батуна.
Інструкція
1
Для прискорення росту і дружних сходів лука -севка його потрібно знезаразити і обробити в мікроелементах протягом 10-12 годин.
2
Срежьте верхівку, але не сильно, а чуть-чуть. Зробити це краще ножицями.
3
Розведіть у відрі води рожевий розчин марганцівки, залийте севок на 1 годину.
4
Потім йде обробка в слабкому розчині мікроелементів. Розведіть 1 столову ложку будь-яких мінеральних добрив на 10 літрів води, ретельно розчиніть і розмішайте. Замочіть в розчині севок на 10-12 годин, тобто на ніч.
5
Висаджувати цибулю-сіянку потрібно рано на добре удобрені грунту. Присипати грунтом верхівки можна. Просто розсадите і ретельно полийте.
6
Сходи після обробки виходять дуже дружні, зелень виростає сильна і менше схильна до захворювань.
7
Для прискорення проростання лука -чернушкі і лука -батуна насіння насипають у слабкий розчин марганцівки. Все насіння, які не опустилися на дно ємності, а залишилися на поверхні видаляють.
8
Зливають розчин через дрібне сито або марлю. Поміщають на вологу тканину або губку, загортають і закривають целофаном.
9
Через два дні проводять посів в грунт на глибину 1-1,5 см. Зволожити грунт до появи сходів. Потім проводять полив у міру висихання грунту.