Як зшити спідницю на кокетці.

Красива і жіночна спідниця на кокетці - зручний предмет одягу, який є в гардеробі у багатьох жінок. Якщо у вас такої спідниці немає, ви цілком можете зшити її самостійно - техніка крою та пошиття спідниці на кокетці дуже проста і доступна навіть починає майстрині. Для пошиття такої спідниці вам буде потрібно відповідна тканина і викрійка, по якій ви будете розкроювати спідницю на обраному матеріалі.
Інструкція
1
Перенесіть викрійку на кальку і почніть моделювати кокетку - оптимальна ширина кокетки становить 7 см, якщо лінія талії спідниці занижена на 3 см. Відкладіть від верхнього зрізу спідниці три сантиметри, а потім проведіть нову лінію талії, якщо на викрійці модель спідниці показана з звичайної талією. Верхню смугу відріжте.
2
Викроюйте деталі спідниці тільки по частковій лінії, наколюючи деталі на тканину в потрібному направленіі.Затем накресліть за лекалом лінію кокетки висотою в 7 см і відріжте кокетку від викрійки спідниці. Лінії виточок передньої і задньої кокетки розріжте, після чого склейте деталі кокетки за допомогою дублерина.
3
Деталі з дублерина викроїте без припусків на шви. Скруглите верхню і нижню лінії кокеток, намагаючись домогтися максимально плавної і рівної форми. Витачку задньої деталі спідниці перенесіть в бічний шов, а потім визначте довжину спідниці та укоротите її, якщо необхідно.
4
Таким чином, у вас повинна бути одна деталь передньої половинки спідниці, дві деталі задньої половинки, а також дві деталі кокетки передньої половинки, чотири деталі кокетки задньої половинки, і в процесі пошиття ви повинні пам'ятати про припуски на шви. По швах додавайте півтора сантиметра, а по подолу чотири сантиметри.
5
Бічні шви спідниці прострочите, разутюжьте припуски на шви, а потім прострочіть бокові шви кокетки. Приметайте кокетку і настрочити її на спідницю, а потім заутюжьте на кокетку припуски. Ушийте в бічний шов спідниці потаємну блискавку і сострочіть кокетки по бічних швах.
6
Підверніть нижній зріз укріпленої дублерина кокетки і приметайте його, закриваючи шов. З лицьового боку спідниці прокладете декоративну строчку по нижньому краю кокетки, а потім прострочіть подвійним рядком поділ спідниці.