Як зробити з довгого волосся короткі.

Найпростіший спосіб змінити зовнішність і імідж - це змінити зачіску, і сьогодні серед перукарських послуг найбільш затребуваною є послуга з укорочення волосся . Зменшити довжину волосся можна самими різними способами - залежно від типу стрижки, ваша зовнішність може змінитися у вигідну сторону, і ви можете вибрати для себе вдалий стиль зачіски, підкреслює ваші достоїнства. Існує кілька основних фасонів, яких дотримуються, укорочуючи волосся и.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб вкоротити волосся и - це рівномірно підрізати їх машинкою, або використовувати ножиці для створення рівного зрізу волосся на пальцях або на гребінці. Набагато цікавіше виглядає стрижка, в якій волосся и вкорочені нерівномірно - з тушевкой, окантовкою або філіровкою.
2
Якщо вам потрібно створити фасонну коротку стрижку або практично наголо вкоротити волосся и, використовуйте машинку з лезами відповідної довжини. Машинка дозволяє вкоротити зачіску до 3 мм. Якщо ж ви хочете мати волосся и длиннее, скористайтеся гребінцем і гострими ножицями. Намагайтеся зрізати зайві волосся и плавно і рівномірно. Якщо ви працюєте машинкою, стригите тільки сухі й чисті волосся и і направляйте машинку проти зростання волосся .
3
Якщо ви стрижете волосся и ножицями на пальцях, підніміть гребінцем пасмо волосся перпендикулярно до голови, а потім прихопіть пасмо середнім і вказівним пальцями лівої руки. Перекладіть гребінець в іншу руку і зріжте пасма в двох сантиметрах під пальцями.
4
Потім використовуйте дану пасмо як контрольну, щоб на основі її довжини зрізати інші пасма. У разі короткої стрижки, піднімайте пасма волосся гребінцем і зрізайте все волосся ки, виступаючі над її поверхнею. Розташовуйте гребінець і ножиці горизонтально і під 90 градусів по відношенню до поверхні голови.
5
Більш складні операції з укорочуванням волосся - наприклад, тушевка або филировка - вимагають певних навичок. Для такого вкорочення волосся використовуйте спеціальні філіровочние машинки і ножиці, щоб сформувати плавний перехід від коротких волосся до більш довгим.
6
Філіровать стрижка виглядає акуратною і об'ємної, і виконувати її потрібно починаючи від скроневих зон росту волосся , потім переходити до потилиці, і потім - до всіх інших областям голови. Закінчений вигляд стрижці ви можете додати за допомогою окантовки, яка починається біля лівої скроні і потім продовжується через потиличний край волосся до правої скроні.