Як розвинути в дитини бажання читати. Як розвинути у 8 річної дитини бажання читати.

Любов до читання вчить дитини самостійно мислити, збільшує його словниковий запас і розвиває ерудицію. Більшість батьків розуміє, що це необхідно, але не всі знають, як розвинути у дитини бажання читати.
Інструкція
1
Якщо малюкові читати книги з самого раннього віку, приділяючи цьому заняттю досить багато часу, а не роблячи це періодично, дитина почне сам цікавитися читанням, є варіант читати казки не до кінця, тоді малюк швидше захоче дізнатися, чим скінчилася історія і поступово звикне до читання.
2
Купуйте книги, орієнтуючись не тільки на свій смак, але і на смак вашого малюка, радьтеся з ним, він буде більше довіряти вам і погодитися прочитати книгу, обрану на його замовлення.
3
Добре, якщо у вашому будинку дитина з дитинства буде бачити велику бібліотеку, до якої всі домашні ставитимуться, як до особливого місця. Все книги повинні утримуватися в порядку, бажано розвивати у малюка звичку дбайливо ставитися до друкованих видань, навчіть його розставляти томики на полиці, виділеної для нього особисто, нехай протирає там пил самостійно, а підклеювати відірвалися сторінки ви можете разом з ним, перетворивши це заняття в гру.
4
Як розвинути у дитини бажання читати - це питання ви повинні, перш за все, поставити самим собі. Хто як не тато з мамою є об'єктом наслідування дитини ? Якщо ви не читаєте, і малюк не бачить вас з книгою в руках, навряд чи він дослухається ваших прохань піти в бібліотеку. Діти завжди наслідують батьків, демонстрація наочного прикладу є найкращим методом залучення дітей до читання. Подумайте про майбутнє свого чада, розширить чи він запас своїх знань без читання, чи навчиться тренувати увагу і пам'ять, нарешті, чи стане освіченою людиною, від вас в першу чергу залежить його майбутнє.
5
Сучасний світ за допомогою комп'ютерних ігор та інтернету заманює простими розвагами незміцнілі уми наших дітей. Справитися з цим під силу неординарним особистостям, якщо ви бажаєте добра своїй дитині, станьте такою особистістю і ваше дитя візьме в руки книгу.