Як прокладати телевізійний кабель.

Сьогодні практично у всіх міських квартирах є підключене кабельне телебачення. Розводка телевізійного кабелю включається в загальну проводку житлового приміщення, і тому в процесі ремонтних роботи ви повинні враховувати, як правильно прокласти телевізійний кабель, щоб згодом він не заважав вам і не виділявся на тлі ремонту та інтер'єру.
Інструкція
1
Продумайте розміщення кабелю в своїй квартирі в залежності від планування, послідовності ремонтних робіт, а також розміру вашого телевізора і місцеположення його в квартирі. Організуйте кабельну розподіляє систему, яка особливо актуальна, якщо ви хочете підключити до системи одразу кілька телевізорів в квартирі. Помістіть шафа з комутацією в передпокої.
2
Якщо у вас в будинку встановлено супутникове телебачення, простягніть кабель від антени до кожної телерозеткі. Сам кабель заведіть від супутникової тарілки з боку фасаду.
3
Якщо у вас в квартирі встановлено звичайне кабельне телебачення, заведіть кабель зі сходової клітки з стояка провайдера кабельного телебачення в квартирний розподільний щиток. Підключайте до кабелю не більше двох телевізорів, щоб не викликати порушення сигналу через перевантаження розподільчої мережі.
4
Проведіть до місця установки телевізійних розеток від розподільної шафи кабель типу RG-6. Надалі в таку телевізійну розетку можна буде підключати телевізори і різні цифрові пристрої.
5
Якщо ж у вас встановлено телебачення IPTV, вам буде потрібно комп'ютерна розетка. У цю розетку необхідно буде підключити IPTV-приставку, яка приєднується до комп'ютера через відповідні входи.
6
У випадку, коли кабельне телебачення в домі об'єднано з супутниковим, кабелі від супутникової тарілки прокладете, як звичайно, в квартирний розподільний шафа, від якого в свою чергу простягніть кабель до телевізійних розеток. Щоб об'єднати сигнал від двох джерел телебачення, скористайтеся дводіапазонними розетками та діплексорамі.