Як приготувати перловку. Приготування перловки.

Перлова крупа - один з найкорисніших натуральних продуктів, відомих ще з давніх часів. Перловка багата вітамінами (A, B, D, E), в ній є йод, кальцій, залізо, фосфор. Амінокислота лізин, що міститься в перлової крупі, допомагає організму протистояти вірусним інфекціям. Важко недооцінити користь страв, приготованих з перловки, тому вживати її в їжу рекомендується практично всім.

Як правильно варити перловку У перлової крупи, на відміну від більшості інших зернових продуктів, є великий недолік - тривалий час приготування. Щоб варити перловку правильно і отримати смачну кашу, промиту крупу потрібно попередньо замочити в холодній воді на кілька годин. Зазвичай перловку замочують на ніч. Тут важливо також дотримати правильні пропорції води і крупи: один літр води на склянку перловки.

Як приготувати гарнір з перлової крупи

Щоб приготувати перловку на гарнір, її варять у звичайній воді, підсоленій чи ні - залежно від ваших уподобань. Для варіння розбухлу перлову крупу заливають із розрахунку 2 літри води на склянку крупи. Якщо перловку потрібно зварити швидко, то кашу доводять до кипіння, після чого на повільному вогні готують стільки часу, скільки буде потрібно, щоб крупа стала м'якою. Якщо ж немає необхідності в прискореному приготуванні перловки, то після закипання води кашу потрібно довести до готовності на водяній бані. Для цього закрита посуд з перловкою ставиться у велику каструлю з киплячою водою. Зазвичай час приготування перловки на водяній бані становить 5-6 годин. Складніший гарнір заправляється маслом або пасерованими овочами.

Як приготувати смачну перловку для дітей та дорослих

Перлова каша буде набагато смачніше, якщо зробити її солодкою. Таке блюдо припаде до душі не тільки дорослим, але і детям.Для приготування солодкої перлової каші крупа також замочується на ніч. Набрякла перловка заливається двома літрами молока (у розрахунку на 1 склянку крупи). При цьому молоко повинно бути попередньо підігрітим до температури 40 ° C. Після того, як молоко в каструлі закипить, каша повинна варитися при відкритій кришці близько 5 хвилин. Молочна перлова каша доводиться до готовності так само, як і звичайна, на водяній або паровій бані протягом 6 годин. При цьому кришка каструлі з перловкою обов'язково повинна бути закрита. Цукор додається за смаком незадовго до остаточної готовності блюда.Еслі необхідно смачно приготувати перловку для дітей, то рецепт молочної каші доповнюється сухофруктами.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qg4VHVQPDY4