Як прокачати автомобіль.

Багато автолюбителів, купуючи автомобіль або вже володіючи транспортним засобом, задаються питанням, як покращити характеристики або, як кажуть в народі, «прокачати» своє авто. Для початку визначіться, для чого вам це потрібно. Будь-які поліпшення, будь то тюнінг двигуна або підвіски, починаються з поліпшення гальмівної системи. Пам'ятайте, що через поліпшення динамічних характеристик стандартні гальма погіршують пасивну безпеку. Тому будьте обережні з тюнінгом.
Вам знадобиться
  • Болгарка, домкрат, маркер, проставки, пружини, шноркель, колеса збільшеного діаметру з позашляхової гумою.
Інструкція
1
Якщо у вас позашляховик, і ви любитель активних вилазок на природу, то оптимальний варіант тюнінгу у вашому випадку - це прокачка ліфт підвіски (збільшення дорожнього просвіту), установка коліс більшого радіуса з чітко вираженими грунтозацепамі, а також придбання шноркеля для гідроізоляції двигуна, силових бамперів для захисту кузова від пошкоджень і в завершенні - електричної лебідки.
2
Для того, щоб зробити ліфт автомобіля, придбайте проставки (якщо джип рамний), або збільшені пружини (якщо автомобіль з несучим кузовом). Щоб встановити проставки, відкрутіть кузов в місцях кріплення до рами, після чого підніміть кузов домкратом, встановіть проставки між кузовом і рамою і закрутіть назад. Ліфт рамного позашляховика готовий.
3
Для автомобілів з несучим кузовом все трохи складніше. Відкрутіть стійки в місцях кріплення до кузова, підніміть кузов домкратом, приберіть стару пружину, поставте нову і закрутіть все назад. Після даних операцій можете сміливо купувати колеса збільшеного діаметру з позашляхової гумою і встановлювати на штатні місця.
4
Для того, щоб встановити шноркель, вам буде потрібно болгарка. Приклавши шноркель до місця кріплення, обведіть зону проходження шланга, після чого виріжте болгаркою необхідну ділянку, проведіть шланг від повітряного фільтра до Шноркель і приєднаєте шноркель до кузова (шланг, інструкція, кріпильні деталі входять в комплект).
5
При більш глибоких доробках потрібні механічні втручання в конструкцію автомобіля, що зменшує ресурс автомобіля у багато разів, і врешті-решт призведе до дорогого капітального ремонту. Не старайтесь зробити зі свого автомобіля середнього класу віп-авто. Зверніться до фахівців за консультацією, який тюнінг не зашкодить вашому транспортному засобу. І пам'ятайте, якою б не була прокачування автомобіля, головне, щоб вона була безпечною.