Як розпізнати підробку парфумів.

У всіх духів є характер і настрій. Вони бувають легкими і важкими, пристрасними і чуттєвими, непередбачуваними і пустотливими. Вони грають і переливаються на шкірі чудесними і чудовими відтінками запахів. Але тільки в тому випадку, якщо вони справжні. Як же розпізнати підробку духів ?
Інструкція
1
Ніс - кращий експертВопрекі думку про те, що при виборі духів потрібно починати з ретельного розглядання целофановою упаковки, спробуйте відразу взяти бика за роги - понюхайте духи. Ніс не підведе, він обов'язково дізнається запах улюблених духів і вловить аромат нових, підходящих саме вам.
2
Де і як покупатьКонечно, купувати духи краще в парфумерних магазинах або солідних відділах універмагів. Тут обов'язково є так звані «понюху» (паперові смужки, просочені парфумами) і відкритий флакон духів або туалетної води для проби. Напевно, ви в курсі того, що при виборі духів більше трьох запахів за один раз нюхати не можна, і що розпізнати підробку духів можна, якщо поставити їх на ніч в холодильник. Якщо вранці вміст флакона помутніє, значить, вас обдурили. Повернути таку підробку простіше в магазин, який дорожить своєю репутацією, ніж в кіоск або інтернет-магазин. Але навіщо поспішати з дорогою покупкою?
3
Нанесіть крапельку вподобаних духів з відкритого флакона на ніжну шкіру внутрішньої частини зап'ястя і ще одну - на одяг і вирушайте геть. Приблизно хвилин через 15, а потім через годину понюхайте свою руку в тому місці, де нанесли духи. Це і буде їх справжній розкрився аромат у поєднанні з індивідуальним запахом вашої шкіри. Якщо духи справжні, ви уловите їх легкий запах і на наступний ранок.
4
Зважившись на покупку, ретельно і скрупульозно розгляньте упаковку і сам флакон. Вони повинні бути бездоганні і відповідати фірмовому стилю виробника. Перевірте штрих-код, прочитайте все, навіть найдрібніші літерки на упаковці. Якщо, наприклад, країна - виробник вказана як просто «France» замість «Made in France» або змінена хоч одна буква у фірмовій назві, ці духи не справжні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T81OZp1gmVE
Купівля парфуму - справа відповідальна. Потрібно вибрати аромат, визначити, чи підходить він вам, оцінити красу флакона, вибрати прийнятну ціну. І як же прикро потім переконатися, що з такою любов'ю знайдений аромат - підробка. На що варто звернути увагу при виборі і як не придбати відвертий фальсифікат?
Інструкція
1
Найголовніший критерій оригіналу - ціна. Духи і туалетна вода - продукт недешевий. Перш ніж зробити вибір, оцініть асортимент різних магазинів, виберіть сподобався парфум і порівняйте ціни. Можете навіть виписати їх. Сподобався вам аромат в одному магазині коштує 1500 рублів, в іншому - 1700, а от у третьому чомусь 500. Очевидно, що останній варіант - підробка. Купити його може тільки людина, чітко розуміючий, що набуває репліку парфумерного бренду.
2
Наступний пункт - розфасовка. Запам'ятайте, жоден відомий бренд не випускає парфуми в пластикових ручках. Якщо ви бачите ряд одноманітних коробочок, що відрізняються тільки кольором, але носять гучні імена абсолютно різних брендів - це безумовна підробка. Міні-флакони теж не викликають особливої довіри. Іноді так реалізують пробники-семпли, для продажу зовсім не призначені і мають на денці відповідну позначку. Але частіше це дійсно грубий фальсифікат. Безумовна підробка - всіляка наливна парфумерія. Жоден бренд не реалізує свій продукт подібним чином.
3
Перевірте упаковку. Зараз фальсифікатори упаковують свою продукцію в дуже якісно виконані коробки. Але ось вид целофану, в яку загорнута коробка, може насторожити. Занадто щільний, мутнуватий целофан з грубою зклейкою - ознака стовідсоткової фальшівкі.Осторожно потрясите коробочку з флаконом. Оригінальні аромати повинні бути надійно зафіксовані всередині упаковки. Якщо флакон вільно переміщається, всередині щось шарудить і гримить - парфум підроблений.
4
Вийміть флакон з коробки, огляньте його. Якщо скло здається вам підозрілим - мутнувате, нерівне, з бульбашками всередині - не купуйте цей флакон. Зніміть і надіньте назад кришку. Оригінальний варіант передбачає зняття з легким зусиллям, але без праці. Кришка точно фіксується на шийці, не обертається і не зіскакує, не розпадається на частини. І, звичайно, ні на флаконі, ні на кришці не повинно бути ніяких подряпин, сколів і потертостей. Якщо хоч крапля сумніву присутній - відмовтеся від покупки.
5
І, нарешті, аромат. На жаль, не завжди є можливість оцінити його безпосередньо в місці покупки. Але в домашніх умовах ви швидко розпізнаєте фальшивку. Запах підробленого парфуму значно простіше, біднішими, позбавлений напівтонів і нюансів. І головне, він обурливо швидко випаровується. Навіть найлегша оригінальна туалетна вода зберігає стійкість не менше півгодини. Підробка ж зникає через 15 хвилин, не залишаючи на шкірі навіть натяку на запах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8y9gjLy2nQA
Корисна порада
Останнім часом дуже поширені покупки через інтернет. Купуючи парфуми в інтернет-магазині, не втрачайте пильності. Пам'ятайте, ви маєте повне право відмовитися від сумнівної покупки. Беручи флакон з рук кур'єра, ретельно огляньте його і тільки тоді віддавайте гроші. Шанс купити підробку в мережі рівно такий же, як і в звичайному магазині.