Як розробляти ногу при переломі щиколотки.

Правильне і своєчасне лікування перелому будь кінцівки може забезпечити повноцінне відновлення її функцій без будь-яких ускладнень або наслідків. Це твердження стосується також і щиколотки, перелом якої, на думку багатьох, робить людину накульгує на все життя. При виконанні певних рекомендацій можна відновити функції нижньої частини ноги повністю і без "втрат" в найкоротші терміни.
Інструкція
1
Проводите щоденний м'який масаж. Незважаючи на те, що нога не використовується, кращий спосіб зберегти рухливість і функціональність ноги, це постійно нагадувати їй про її існування. М'якими рухами водите в області перелому і всієї неактивній зоні ноги, чим частіше ви нагадуєте клітинам, щоб вони "не спали", тим простіше їх буде потім розбудити.
2
Приймайте добову норму вітамінів. Не секрет, що вітаміни допомагають організму працювати правильно і в повну силу. У моменти слабкості організму (наприклад, при переломі ноги) йому особливо не завадить допомогу у вигляді біодобавок.
3
перебинтовувати ногу еластичним бинтом і щодня приділяйте час лікувальної ходьби. За допомогою милиць переміщатися по будинку, поступово збільшуючи навантаження на ногу. Робіть це гранично акуратно! Ви можете не відчути ніякого болю до самого моменту повторного перелому або ви просто можете змістити кістку, що викличе неправильне зрощення. Після того як ви зможете повністю вставати на ногу, можете переходити на ходьбу з тростиною.
4
Не забувайте перевірятися у лікаря і робити повторні рентгени для простеження динаміки зрощування кістки. На час ходьби з тростиною і навіть на перший час без неї, бажано купити спеціальний пластиковий, силіконовий або тканинний фіксуючий черевик, який не дозволяє нозі як-небудь зміщуватися. Це прискорить і убезпечить процес одужання.