Як налаштувати режим роутера.

Широке поширення ноутбуків, нетбуків і інших пристроїв, здатних виходити в інтернет за допомогою бездротової технології передачі даних Wi-Fi, ера проводового інтернету поступово добігає кінця. У багатьох будинках вже з'явилися роутери - пристрої, що створюють мініатюрні точки доступу Wi-Fi. Природно, однією установки роутера в квартирі недостатньо для створення бездротової мережі. Необхідно також вміти правильно налаштувати режими його роботи та інші параметри.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Мережевий кабель
Інструкція
1
Виберіть «правильний» роутер. Для цього вам потрібно визначитися із зоною покриття майбутньої бездротової мережі і з можливими варіантами шифрування даних (WEP, WPA або WPA2).
2
Підключіть роутер до кабелю інтернет-з'єднання, який вам надає провайдер, через порт Internet або WAN. В будь-який вільний слот LAN вставте мережевий кабель, а другий його кінець підключіть до комп'ютера або ноутбука. В адресному рядку браузера пропишіть http://192.168.0.1. Перед вами відкриється вікно налаштувань роутера . Виберіть пункт, пов'язаний з настройками інтернет-з'єднання і введіть всі дані, необхідні вашим провайдером.
3
Відкрийте пункт, який відповідає за настройки бездротової мережі. Вкажіть наступні параметри: - Ім'я мережі (SSID) і пароль.- опцію шифрування данних.Сохраніте налаштування і перезавантажте роутер. Іноді для цього потрібно повне відключення живлення на 15-20 секунд.
4
Для забезпечення кращого захисту ви можете прописати допустимі MAC-адреси мережевих адаптерів, яким буде дозволений доступ до бездротової мережі. Подивитися MAC-адреси ноутбуків можна таким чином: натисніть Win + R, введіть в рядку «cmd», в з'явилася консолі пропишіть «ipconfig/all».