Як зробити з колеса вазу. Як розрізати покришку, що б вийшла ваза.

У кожного автовласника є незрозуміла любов до старих покришкам. Викинути їх шкода, а застосувати начебто нікуди. Ці зношені аксесуари машин часто збираються виставкою уздовж гаража або знаходять свій притулок біля компостної купи. Однак умільці знайшли застосування старим колесам в дизайні саду. З них можна зробити своїми руками вазони.
Вам знадобиться
  • Стара покришка або покришка з диском, крейда, гострий ніж або електролобзик, кисті, фарба.
Інструкція
1
Візьміть стару покришку або колесо. Покладіть на землю. Мелом намітьте на покришці ближче до обода колеса майбутній малюнок краю. Це можуть бути хвилясті пелюстки, зигзагоподібна лінія або трикутні вирізи.
2
Гострим ножем розріжте покришку по наміченої лінії. Приготуйтеся докласти чимало сил. Ножем різати гуму не просто, особливо в місцях, де в покришці проходить металевий корд. Камеру можна викинути, вона для вазона не знадобиться.
3
Виверніть покришку навиворіт. Це теж робота не з легких. Знадобляться і ноги і руки. Внутрішня гладка сторона покришки буде лицьовою стороною вази. Вона рівна і гладкая.Еслі у вас не одна покришка, а з диском, ваза вийде з підставкою. Те місце, де залишилися маленькі пелюстки гуми - це підставка.
4
Знежирте зовнішню сторону вазона. Пофарбуйте вийшла вазу в колір під ваш дизайн саду. Краще вибрати світлі відтінки. Грунт в світлих вазонах менше схильна перегріву.
5
Набейте вазу родючою землею. Додайте органіку, мінеральні добрива або використовуйте спеціальний грунт для контейнерних посадок. Якщо ваза тільки з покришки, підстеліть під неї пропускає вологу матеріал (спанбод, агріл). Це не дасть бур'янам прорости.
6
Висадите квіткову розсаду в вазу. Замульчуйте землю під квітами торфом, дрібними камінчиками або корою. Це при поливі не дасть землі забруднити вазон.
Зверніть увагу
Вази з покришок не тріскаються від морозу, як пластикові контейнери і служать довше.
Корисна порада
Ви можете підібрати вази за розміром, зробивши їх з покришок одного діаметру.