Як розвинути міміку обличчя.

Міміка - це рухи м'язів особи , які є формою прояву певних почуттів (радість, розчарування, смуток і т.д.). Міміка також є однією з допоміжних форм спілкування людей. Супроводжуючи промови, вона додає велику виразність і переконливість.
Інструкція
1
Існує два типи міміки: - Рефлекторная побутова міміка; - Свідома міміка. Вона допомагає акторам свідомо отримувати потрібні їм виразу особи .
2
З давніх часів людство знайоме з фізіогноміки. Це мистецтво читання особи , яке було особливо розвинене в Китаї в епоху середньовіччя, а також в Японії. У цих країнах навіть були створені спеціальні школи, в яких міміка особи вивчалася по міліметру. Виходячи з накопиченого досвіду фізіономісти намагалися визначити характер і долю кожного горбка на обличчі, кожного почервоніння або збліднення шкіри.
3
Вправи на розвиток міміки зазвичай починаються з самого простого і закінчуються складними тренуваннями, ефективність яких зростатиме з кожним заняттям. Для початку потрібно розвинути рухливість м'язів особи . Для цього потрібно робити довільні рухи лицьовими м'язами. Постарайтеся розкріпачити особа, при цьому відновлюючи його оптимальну рухливість. Через певний проміжок часу після початку тренувань ви помітите, що ваше обличчя стало більш вільним і може приймати самі різні вирази. При цьому ви не будете відчувати абсолютно ніякої напруги, бо початкові вправи складаються, в основному, з розслаблення лицьових м'язів.
4
Разом з початком вправ для розвитку міміки дуже корисно робити спеціальні вправи для розвитку правильного мовлення. Завдяки цьому, в подальшому розвиток міміки відбуватиметься значно швидше, а процес розвитку стане інтуїтивним і простим.
5
Далі за допомогою лицьових м'язів потрібно зображати перед дзеркалом різні емоції. Пробуйте вимовляти різні слова з відтінками різних емоцій. Приміром, можна сказати слово «Привіт!» З радістю, з грубістю, з люттю, зі злістю і так далі. На все воля вашої фантазії. Досить скоро ви побачите, що ваше обличчя приймає потрібні вам відтінки емоцій залежно від забарвлення вашого стану. Крім цього всі ці рухи не будуть довільними. Ви будете їх повністю контролювати і усвідомлювати.
6
Завершальним етапом розвитку міміки вашого особи буде наступна вправа. Нехай ваш напарник встане перед вами і почне зображати різного роду емоційні стани. Далі, поміняйтеся з ним ролями. Запам'ятайте, що читаючи емоції інших людей, ви, таким чином, вчіться керувати своїми емоціями.
Все життя людина ніби витесує себе з каменю, - як скульптор, старанно працюючи над собою. Характер неможливо отримати виключно у спадок. Свідома людина розвиває себе за відомим принципом "посієш звичку - пожнеш характер". Для отримання сильного характеру необхідні якісне насіння, хороший грунт, світло, тепло і своєчасний полив. І не забувайте прополювати бур'яни.
Інструкція
1
Знайдіть хороші насіння для посіву. Визначтеся, які звички ви бажаєте в собі розвинути. Вони можуть стосуватися вашого фізичного стану, розумового, душевного і духовного. Вивчайте біографії знаменитостей. Відзначайте в конспекті, які звички розвивали вони протягом життя.
2
Подбайте про добру грунті. Це - ваш психологічний настрой, ваша місія в житті, сенс вашого існування, ваші цілі. Для чого вам потрібні хороші насіння? Навіщо все це? Чи не краще "їсти, пити і веселитися, бо завтра помремо"? До ніж ви схиляєте ваше серце?
3
Забезпечте достатньо світла і тепла. Створіть затишну обстановку для формування нових звичок. Але не уникайте і життєвих труднощів. Пам'ятайте про те, як загартовується сталь. Треба підтримувати баланс. Якісь звички з'являться у випробуваннях, а якісь треба розвивати в "тепличних умовах". Не варто сперечатися про те, який плід краще - природний або тепличний. У житті потрібні і ті, й інші. Інакше, опинившись в хороших умовах після важких років, можна легко розслабитися і забути про самовиховання.
4
Поливайте ваші посіви. Полив - це така праця, що не можна пропустити. Інакше наслідки можуть бути катастрофічними і доведеться все починати заново, але вже в наступній посівної компанії. Займайтеся поливом щоранку, як трава зрошується росою. Так щодня готуйте душу до майбутньої роботи. Спочатку все опрацьовується мислення, а потім - насправді. Уявна проробка - це і є полив, зрошення. Нагадуйте собі безперестану про свої цілі, плани. Ведіть записи.
5
Слідкуйте за бур'янами. В Біблії сказано, що худі псує добрі звичаї. Який би прекрасний характер ви в собі не виховані, все може бути знищено. Будьте уважні і свідомо формуйте своє оточення.
Зверніть увагу
Бережіть урожай, не дайте йому пропасти. Не залишайте хороші звички, інакше можна їх втратити.
Корисна порада
В природі, сівба та жнива постійно чергуються. Бенджамін Франклін придумав для себе 12-тижневий план особистісного зростання. І повторював його все життя, щотижня опрацьовуючи одна якість. Є сенс слідувати підказкам природи та досвіду успішних людей. Підводите підсумки і займайтеся сіянням щороку, протягом усього життя.