Як розтягнути вовняний светр. светр розтягнути Як.

Вовняні речі мають властивість сідати на кілька розмірів після прання. Це відбувається, як правило, якщо ви сушили вовняну річ, поклавши її на теплу поверхню. Не впадайте у відчай, за допомогою нехитрих маніпуляцій можна повернути вовняному светру нормальний розмір, найголовніше тут - не допускати того, щоб він сів знову і ретельно дотримуватися умов правильної сушки. Для того щоб вовняна річ висохла, чи не розтягнувшись і не сівши, необхідно її періодично віджимати від надлишків води.
Інструкція
1
Щоб повернути вовняному светру колишній розмір або розтягнути його, прополощіть його в теплій воді, після чого покладіть на поліетиленову поверхню, попередньо обернувши рушником зверху і знизу. Найголовніше тут - не віджимати його і за процес сушіння два-три рази міняти рушник на сухе.
2
Також після того як ви прополоще светр в теплій воді, ви можете повісити його на вішалку, попередньо віджавши. Слідкуйте за тим, щоб він був досить добре віджатий, інакше він може витягнутися більше, ніж вам потрібно. Періодично злегка віджимайте воду, яка накопичується на нижніх краях светри.
3
Найпростішим варіантом повернути светру нормальний розмір без полоскання, є надягання його на себе і носка днів вдома протягом пари днів. За цей час він розтягнеться і повернеться до нормального вигляду, після чого ви можете спокійно носити його на людях.
Корисна порада
Надалі не допускайте неправильної сушки. Оптимальним варіантом є сушка на вішалці з періодичним віджиманням надлишків води.