Як перебрати підлогу.

Для того щоб правильно перебрати поли в квартирі і усунути їх скрип, варто зрозуміти через що вони скриплять. Зазвичай проблеми зі скрипом виникають через конструкції підлог. На бетонну основу підлоги укладався шар м'якого ДВП, потім дерев'яні лаги, на них вкладалися плити з ДСП. Під вагою меблів з часом м'яке ДВП просаживается, виникає прогин ДСП, що і є причиною скрипу підлог.
Інструкція
1
Насамперед, винесіть з квартири всі меблі. Відірвіть плінтуса від статі, акуратно розкрийте вихідний підлогу.
2
Заберіть ДСП і дерев'яні лаги. Огляньте лаги не предмет гниття. Якщо вони цілі і придатні до вживання, можна використовувати їх ще раз. Приберіть сміття з-під лаг, вирівняйте цементним розчином підставу.
3
Покладіть на вирівняне основу пергамін (просочена з одного боку бітумом папір) для гідроізоляціі.Установіте на пергамін лаги. Першу лагу встановіть на відстані 3 см від стіни, далі через кожні 90 см.
4
Остання лага стелиться також на відстані 3 см від стіни. Горизонтальність лаг визначайте за будівельним рівнем. Якщо є необхідність, холодні поли або перший поверх, між лагами можна покласти утеплювач - мінеральну вату або скловату, упаковану в поліетиленові пакети.
5
Покладіть на лаги шар пергаміну, потім постеліть шар товстої фанери або твердої ДВП, заздалегідь просочені оліфою. Закріпіть ДВП або фанеру до лагів саморізами від центру до країв з кроком 20-40 см, по краях крок повинен зменшитися до 10 см.
6
Поверх ДВП або фанери настелите вибране вами покриття: ламінат, лінолеум, паркет, статеву дошку або інше. Встановіть на місце плінтуса і закріпіть їх за допомогою саморізів.
7
Важливо! Якщо ви вибираєте дерев'яне підлогове покриття, то при укладанні дощок між стіною і підлогою необхідно залишити проміжок в 1 см. В нього укладається шумоізоляція, та ж мінеральна вата. Це необхідно для уникнення викривлення підлог від теплового розширення. Цей проміжок згодом закривається плінтусами.