Як розібрати мобільний телефон.

При розборі мобільного телефону для заміни його панельки вам слід бути гранично уважним. Здавалося б, прості на перший погляд дії, можуть принести надалі чимало проблем при їх неправильному виконанні.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, маленька викрутка або кухонний ніж
Інструкція
1
Спочатку ви повинні вимкнути мобільний телефон, натиснувши на відповідну кнопку на пристрої. Після того як мобільник буде вимкнений, зніміть його задню кришку і витягніть з пристрою акумуляторну батарею. За фактом вилучення батарейки, вам залишається тільки дістати сім-карту, після чого ви можете перейти до наступної стадії розбирання телефону .
2
На корпусі пристрою ви побачите кріпильні гвинтики невеликих розмірів. Для їх відкручування вам може знадобитися маленька викрутка (якщо викрутки потрібного розміру в вашому розпорядженні немає, ви можете використовувати як неї вістрі кухонного ножа). Однак перш ніж ви приступите до звільнення корпусу телефону від гвинтиків, виконайте нескладну, але в той же час, досить важливу операцію.
3
Візьміть аркуш паперу і схематично позначте на ньому розташування всіх гвинтиків на телефоні. Далі, відкручуючи кожен гвинтик, кладіть його на відповідну позначку на вашій схемі. Після того як всі гвинтики будуть витягнуті з корпусу, вам потрібно буде зняти панель з мобільного телефону .
4
Спочатку знімається передня панель. Робиться це за допомогою з'єднувального шва, який ви можете побачити по периметру всієї торцевій частині пристрою. Просто тягніть на себе передню панель, зачепившись за шов. Як тільки лицьова частина корпусу буде знята, відкрутіть схему від задньої панелі і зніміть її. Так само як і в попередньому випадку, вам необхідно зазначити правильне розташування болтів на папері. Дана схема знадобиться при подальшій збірці мобільного телефону .
До того як ви приймете за розбирання вашого мобільного телефону, перегляньте талон на гарантійне обслуговування і переконайтеся, що термін надання гарантійних послуг закінчився. В іншому випадку ви порушите умови договору і при поломці не зможете повернути телефон назад.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - пластикова карта.
Інструкція
1
Вимкніть телефон, зніміть кришку батарейного відсіку. Відкрутіть всі видимі вам болти, що утримують стінки корпусу мобільного телефону. Вийміть акумулятор, перевірте наявність кріплень під ним. Також корпус телефону може містити додаткові кріплення під заглушками або наклейками, це робиться в основному з естетичних міркувань. Акуратно подденьте заглушки за допомогою голки і відкладіть їх в сторону.
2
Роз'єднайте стінки корпусу мобільного телефону, підчепивши їх за допомогою неострого ножа або пластикової карти (інструмент вибирайте в залежності від щільності матеріалу корпусу).
3
Проведіть картою або ножем по периметру, після чого зніміть задню кришку корпусу. Від'єднайте мікросхему мобільного пристрою, знявши кріплення. Будьте обережні з бічними кнопками перемикання гучності і блокування клавіатури, їх легко втратити.
4
Зніміть кнопки клавіатури, після чого відключіть і інші частини телефону. Не намагайтеся це зробити з тим, що не має шурупів і не знімається без особливих зусиль, то, що припаяно, повинно залишитися на місці. Постарайтеся бути акуратніше з динаміком телефону і шлейфами підключення екрану. Якщо у вас нестандартний форм-фактор мобільного пристрою, наприклад, слайдер, ротатор або розкладачка, розбір здійснюється частинами, починаючи з основного корпусу. В цьому випадку, якщо є можливість, не розбирайте екранну частина, оскільки часто виникають проблеми зі шлейфами після складання.
5
Виконайте збірку пристрою в зворотному порядку. Всі дії необхідно виробляти на рівній поверхні за допомогою хрестової викрутки відповідного розміру, в іншому випадку ви ризикуєте пошкодити кріпильні болти. Також будьте уважні при від'єднанні відеокамери від задньої кришки корпусу, в деяких моделях вона може мати в цьому місці додаткові кріплення.
Корисна порада
Не розбирайте телефони, в яких корпус тримається за допомогою клею.