Як зробити короб для саба. програма для розрахунку короба сабвуфера.

Якщо ви хочете самостійно зробити сабвуфер, вам потрібно буде тільки купити трохи фанери і сам динамік. При наявності необхідного інструменту, час виконання всіх дій не перевищить і пари годин, а результат неодмінно порадує вас.
Вам знадобиться
  • Динамік, лист фанери, шуруповерт, лобзик, вибірка.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно підготувати лист фанери до подальшій збірці короба для сабвуфера. За допомогою лобзика наріжте наступні елементи: дві бічні стінки (однакового розміру), передню і задню стінку (одного розміру), а також верхню і нижню частину майбутньої конструкції.
2
Окрасьте зовнішні сторони кожної частини в бажаний колір і дайте фарбі висохнути. Як тільки сушка буде завершена, на внутрішню сторону кожної з частин наклейте фольгу. Даний матеріал стане одним з факторів, що стримують звук в сабвуфере.
3
При покупці динаміка для сабвуфера в комплекті з виробом вам повинні дати шаблон для його закріплення, а також прокладку і вихідну трубку. Щоб закріпити все це на корпусі, вам належить виконати ряд дій.
4
Прикладіть шаблон до лицьової стінці і відзначте на ній отвори для шурупів, а також динаміка. Отвори для шурупів потрібно висвердлювати тонким свердлом. Перед тим, як приступити до вирізки контуру динаміка, просвердлите по позначці за допомогою тонкого свердла дугу, яка вмістить в себе полотно лобзика. Далі за допомогою лобзика випиляєте отвір для колонки (рекомендується виставити інструмент на високу швидкість). Приміряйте динамік, якщо все в порядку, займіться вирізкою отвори під вихідну трубку.
5
Підберіть вибірку по діаметру трубки і вставте її в шуруповерт, після чого, висвердлите отвір на бічній стінці. На відміну від динаміка, вихідну трубку можна закріпити відразу.
6
Зберіть короб. Для цього змастіть кожен торець стінки силіконом і з'єднайте їх. Як тільки силікон висохне, висвердлите отвори під шурупи і закрутіть їх. До того моменту, як ви встановите динамік, виконайте всі роботи по електриці. При кріпленні динаміка потрібно використовувати прокладку, передбачену в комплекті з виробом.