Як зробити слив в лазні. Злив в лазні.

При будівництві лазні необхідно передбачити відведення стічних вод. Якщо все спорудити відповідно до будівельних норм, то переробляти надалі нічого не доведеться. Наявність надійного зливу дозволить захистити дерев'яні конструкції і фундамент від руйнування, неприємного запаху і появи грибка.
Інструкція
1
Зливну трубу потрібно закладати при будівництві фундаменту, пропускати в його нижній частині з нахилом до зливної ямі. При достатньому нахилі зливної труби додаткове її утеплення робити не обов'язково.
2
Зливну яму викопайте на відстані 3-5 метрів від фундаменту. Її краї потрібно захистити від обвалу. Для цього слід поставити залізобетонні кільця або опалубку і залити бетоном. Низ ями залишайте вільним для вбирання води в грунт. Наверх встановіть надійне перекриття з отвором для відкачування.
3
Зливну трубу проводите каналізаційну без стиків і згинів. Це дозволить запобігти її засмічення надалі.
4
Від лазні в сторону ями прокопати траншею з нахилом в сторону ями. Встановіть трубу. Її можна утеплити за допомогою теплоізоляції, але якщо ви зробили достатній нахил, то роботи з утеплення не є обов'язковими.
5
Усередині лазні забетонують підлогу з нахилом по всьому периметру в сторону зливної труби.
6
На зливний отвір можна встановити сітку, щоб уникнути її засмічення.
7
Поверх цементної підлоги укладіть кахельну плитку.
8
Виготовте знімні дерев'яні решітки і постеліть їх на плитку. Ніякого статі робити не потрібно. Решітки встановлюються для того щоб не наступати на гарячий кахель. Їх можна в будь-який час зняти, обробити антисептиком і просушити, а при руйнуванні легко замінити новими без особливих затрат які необхідні при заміні статі.
9
Додатково утеплювати підлогу немає ніякої необхідності. Залитий бетон і укладена кахельна плитка не дасть можливості проникати холодному повітрю, а коли лазня буде топитися, то кахель буде чудово швидко прогріватися.