Як проектувати меблі.

Кожній людині хочеться, щоб меблі в його квартирі мала розкішний дизайн, була зручною у використанні, неповторну та якісну. Щоб наблизитися до цих вимог, виготовлювачі меблів, працюючі на замовлення, широко використовують сучасні розробки і технології, покликані полегшити процес проектування виробів. До числа таких технологій можна віднести комп'ютерні програми з моделювання та розкрию.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з процесором Pentium 500MHz (або більш потужним);
  • - 128 Мb оперативної пам'яті;
  • - читаючий пристрій для дисків;
  • - 200 Мb вільного простору на жорсткому диску;
  • - графічна карта VGA/SVGA (256 кольорів);
  • - маніпулятор-миша;
  • - операційна система Windows 95 або новіша;
  • - принтер.
Інструкція
1
Програма для конструювання меблів Pro100 дозволяє планувати дизайн інтер'єру і проводити його ранжування. Основна перевага програми вбачається в її назві - вона дозволяє робити все просто і швидко, заощаджуючи час і нерви. Чіткий і інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс, здійснимість операцій за допомогою комп'ютерної «мишки» роблять програмне забезпечення доступним для користувача не самого просунутого рівня.
2
Конструювання включає в себе ряд послідовних операцій по зборці деталей, елементів і блоків майбутніх меблів, хіба що вони віртуальні і зменшені в масштабах. Отримане при проектуванні зображення можна роздрукувати на принтері для наочності: клієнт понесе з собою готовий матеріал для роздумів і вибору одного із запропонованих йому дизайнерських рішень.
3
Польські розробники програми постаралися здійснити кінцеву 3D візуалізацію проекту. Ви зможете за допомогою фахівця розставити у вашому віртуальному приміщенні елементи інтер'єру, встановити реальний режим освітлення приміщення, налаштувати його яскравість і тіні. Такі можливості дозволяють швидше і наочніше уявити, яку саме меблі ваша квартира прийме з найбільшим захопленням.
4
Отже, клієнт вибір зробив - пора приступати до здійснення його творчих задумок. І тут на допомогу виробнику приходить комп'ютер. Програма «Астра Розкрій» допоможе скласти карти оптимального розкрою матеріалу. Це може бути деревно-стружкова плита з ламінуванням, пластик і навіть скло. Яким би складним не був набір деталей майбутніх меблів, «Астра» за короткий час підбере поєднання елементів на листовому матеріалі таким чином, щоб у відходи пішло якомога менше обрізків. Залишиться лише розпиляти листи на заготовки.
5
Це лише деякі з представлених на ринку програм для сучасного проектування меблів. Часи, коли меблі проектувалася на Ватманський листі за допомогою олівця і лінійки, безповоротно пішли. Втім, остаточний вибір засобів проектування меблів залишається за вами.