Як зробити з відеокамери веб-камеру.

Сучасні технології дозволяють влаштовувати відеоконференції і спілкуватися відразу з декількома людьми, бачачи їх особи, не виходячи з дому. За допомогою відеоконференції ви можете зв'язатися з будь-яким співрозмовником, що знаходяться в будь-якій точці світу, і обговорити всі необхідні питання за потрібну кількість часу. Найчастіше для відеоконференцій використовуються сучасні веб-камери , але у деяких людей немає часу або коштів на покупку даного пристрою. Як вчинити, якщо у вас немає веб-камери , але вам необхідно зв'язатися з кимось по відеозв'язку через інтернет? Вам допоможе звичайна цифрова відеокамера.
Інструкція
1
Найпростіше для підключення до системи відеокамери використовувати інтерфейс Video for Windows - відео, яке приймається з камери через інтерфейс 1394, можна отримати через DirectShow. Однак цей інтерфейс є не у всіх і також не у всіх є TV-тюнер і відеовхід, до якого прямо можна підключити веб- камеру через аналоговий вихід.
2
У разі відсутності потрібних інтерфейсів і входів, використовуйте програму Te Veo Video Suite. Дана програма підтримується будь відеокамерою, і ви можете скористатися нею абсолютно безкоштовно.
3
Скачайте програму і зареєструйтеся на сайті teveo.com, щоб ваша камера з'явилася в основному списку камер. Отримаєте посилання на адресу камери в мережі - після цього ви легко зможете отримати зображення зі своєї камери, клікнувши на її ім'я в загальному списку. Точна адреса камери відправте на пошту всім учасникам конференції, щоб ви змогли спілкуватися.
4
Так як дана програма в безкоштовній версії не підтримує роботу зі звуком, додатково налаштуйте Net Meeting, щоб мати можливість не тільки бачити співрозмовників, а й чути їх і відповідати на їхні запитання.
5
Додатково підключіть до даної програми утиліту SoftCam, яка дозволяє захоплювати будь-яке відео з екрану вашої операційної системи. Встановіть SoftCam, запустіть ScenalyzerLive, а в налаштуваннях NetMeeting як пристрій відеозахоплення вкажіть SoftCam. Вікно відеозахвату помістіть на вікно ScenalyzerLive, розтягнувши його до потрібного розміру.
6
Таким чином, ви зможете спілкуватися в мережі як з відео-зображенням, так і зі звуковим супроводом, використовуючи комп'ютерний мікрофон.