Як розгорнути лист в ворде. Як розгорнути певний лист ворд.

В Microsoft Word існує маса зручних налаштувань сторінок як для читання, так і для друку. У цій програмі можна міняти орієнтацію сторінок з книжкової на альбомну - в деяких випадках зміна вертикального листа на горизонтальний може бути дуже зручним, наприклад, коли ви хочете надрукувати велике горизонтальне оголошення або розмістити на аркуші широку таблицю. Зробити в Word горизонтальний лист альбомної орієнтації зовсім нескладно.
Інструкція
1
Клацніть меню «Файл» в лівому верхньому кутку будь-якого документа Microsoft Word і виберіть вкладку «Параметри сторінки». Відкриється вікно налаштувань, в якому ви побачите дві піктограми - «Альбомна орієнтація» і «Книжкова орієнтація».
2
Виберіть піктограму альбомної орієнтації і натисніть ОК. Ви побачите, що сторінка змінилася, і тепер ви можете друкувати на горизонтальному аркуші. Щоб знову змінити орієнтацію листа на вертикальну, знову відкрийте «Параметри сторінки» в меню «Файл» і виберіть відповідно вертикальну орієнтацію.
3
У вікні параметрів сторінки ви зможете при бажанні змінити розмір відступів, ширину документа, збільшити або зменшити розмір рамки, а також змінити інші параметри, пов'язані з зовнішнім виглядом вашої сторінки. При виведенні сторінки на друк орієнтація зберігатиметься.
4
Крім того, ви можете не тільки змінити становище самого листа , а й змінити напрямок тексту - на аркуші будь-якої орієнтації ви при бажанні можете написати як горизонтальний, так і вертикальний текст. Для цього використовуйте на панелі інструментів «Напис» опцію «Напрямок тексту».
5
Для зміни напрямку тексту всередині таблиці використовуйте кнопку «Напрямок тексту» в меню «Таблиці і межі».