Як смажити сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сир удосталь використовується в різних кулінарних рецептах, що обумовлено його чудової пластичністю при плавленні. При цьому чомусь сам продукт досить рідко з'являється на наших столах в якості самостійного блюда. Між тим, смажений сир є одним з найбільш популярних ласощів в Європі. Він дуже ситний і корисний.

Що потрібно для смаження сиру? Будь рецепт, як смажити сир, вказує на те, що в цьому випадку раціонально використовувати твердий сорти продукту - Російський, Моцарелла, Едам, Гауда. Хоча в Європі воліють вибирати для цієї страви досить м'які сири з білою цвіллю. Причина - готову страву відрізняється при цьому дивно ніжною консистенцією і приємною хрусткою корочкой.В залежності від рецепта для смаження сиру готують сіль, перець, борошно, жир, зелень, яйце.

Як можна смажити сир?

Французи обожнюють сирні кульки. Вони натирають сир, додають в нього сіль і перець, а потім з цієї суміші формують кульки невеликого діаметра. Утворені грудочки обвалюють в борошні і обсмажують в будь-якому жирі. Як тільки сирні кульки збільшуються в об'ємі вдвічі, їх виймають з жиру і відкидають на сито або серветку. Гарячі грудочки із зеленню дивовижно смачні і нежни.Не менш чарівні смажені сирні кубики в паніровці. Вони смачні, їх зручно підчіплювати і вмочати в джем або соус. В цьому випадку сир ріжуть на невеликі шматочки правильної форми, які тут же посипають борошном. Така міра необхідна для того, щоб наступний шар панірування лягав рівно, не зсковзував з надмірно гладкій поверхні сиру. Далі кубики умочують в яйце, збите з сіллю, цукром, часником і приправами. При смаженні спеції надають сиру тонкий, неповторний аромат, а цукор утворює красиву скориночку. Потім кубики обвалюють в панірувальних сухарях, умочують ще раз в яйце і знову посипають сухарной крихтою. Таким чином, за рахунок багатошарової панірування сир не витече під час смаження на сковороду.Наконец, кубики кладуть в прогріте масло, при цьому воно повинно повністю приховувати їх. Щоб рівномірно, смачно і правильно посмажити сир, потрібно періодично перевертати сирні шматочки на сковороді. Час приготування продукту займає не більше півхвилини. Після чого кубики виймають і розкладають на паперовій серветці, яка вбирає в себе зайвий жір.Прі подачі на стіл смажений голландський сир приправляють брусничним варенням, кубики з бринзи поєднують із зеленню, а страви з адигейського сиру посипають ароматними травами.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_OiI2rBOWxI