Як зробити динамік телефону голосніше. все стільникові телефони з гучним динаміком.

Від гучності динаміка вашого стільникового телефону залежить, наскільки добре будуть чутні мелодії дзвінка, будильника, а також музика, якщо ви прослухуєте її з мобільного телефону. У деяких телефонах динамік є недостатньо гучним, і власники шукають спосіб зробити його звук голосніше - і це дійсно можна зробити через інженерне меню мобільного телефону, яке викликається спеціальним кодом, залежно від типу прошивки.
Інструкція
1
Наприклад, якщо вам потрібно викликати інженерне меню V800i, введіть на клавіатурі телефону код * # 9646633 #. У меню, виберіть розділ «Аудіо». Ви побачите три основних настройки звуку в телефоні - нормальний режим його використання, режим гучного зв'язку і режим навушників або гарнітури.
2
Виберіть зі списку «Нормальний режим» і відкрийте підрозділ «Мікрофон». Цифрові значення в даному підрозділі визначають гучність мікрофона - вони відповідають тому рівню гучності, який ви можете змінити в звичайних настройках звуку в звичайному меню. Всі параметри гучності - від нуля і до шести - ви можете доналаштувати в інженерному меню, підбираючи підходящий рівень гучності телефону на кожне чисельне значення.
3
Чим більше буде гучність динаміка, тим менше буде чутливість мікрофона. При тихому звуці динаміка ви можете посилити чутливість мікрофона. Наприклад, встановіть наступні значення на кожен рівень гучності: Гучність 0 - 255Громкость 1 - 235Громкость 2 - 215Громкость 3 - 205Громкость 4 - 195Громкость 5 - 185Громкость 6 - 175
4
Після всіх настройок натисніть кнопку «Встановити». Переконайтеся, що на мікрофон не налаштована зайва чутливість - в іншому випадку при розмові виникатиме ефект луни. Потім налаштуйте гучність інших аудіопристроїв телефону за таким же принципом через інженерне меню.
5
Є ще один незвичайний спосіб регулювання гучності динаміка телефону - для цього вам буде потрібно касетний магнітофон і сам мобільний телефон. Відкрийте відділення для касет в магнітофоні і покладіть телефон динаміком під магнітофонну головку. Увімкніть магнітофон в електричну мережу і натисніть Play, а потім увімкніть музику на телефоні. Це допоможе посилити звук з динаміків.
Динаміки стільникових телефонів пристосовані в першу чергу для того, щоб використовувати їх під час розмови. Звичайно, існують спеціальні моделі телефонів , призначені для прослуховування музики - в цьому випадку вони мають посилений динамік, або додатковий динамік. У всіх інших випадках гучність музики часом залишає бажати кращого.
Інструкція
1
Для того щоб зробити свій телефон голосніше, можна використовувати кілька варіантів. Приміром, телефони фірми Motorola підтримують ручне зміна потужності динаміка. Для цього необхідно використовувати програму P2K Tools. За допомогою цієї програми ви можете як синхронізувати телефон з комп'ютером, так і збільшити потужність напруги, що подається на динамік, тим самим збільшивши звук.
2
У всіх інших випадках ви можете збільшити звук сигналу, збільшивши гучність його звучання, а також частоти, в яких він відтворюється. Використовуйте будь-який редактор аудіо. Завантажте трек, який ви хочете використовувати в якості мелодії для телефону, після чого за допомогою ефекту "нормалізація" збільшите його гучність до необхідної межі.
3
Для максимального посилення гучності необхідно використовувати графічний еквалайзер, який ви можете знайти в тому ж самому редакторі аудіо файлів. Збільште звучання високих частот і зменшіть величину нижніх. Це необхідно зробити, щоб зробити звучання чистіше, адже стільниковий телефон не призначений для програвання низьких частот на максимальній гучності, найкраще на ньому звучать саме високі і середні частоти.