Як зробити висновок на зовнішній дисплей. виведення зображення з веб-камери на монітор.

Останнім часом ноутбуки стали переважати перед стаціонарними ПК. Це обумовлено безліччю їх переваг, найбільш популярні серед яких це: мобільність, зручність в експлуатації і можливість роботи від акумулятора. Але у ноутбуків є один великий недолік: у них порівняно маленька діагональ дисплея. Як результат - багато підключають ноутбуки до зовнішніх дисплеям. Це можуть бути як звичайні комп'ютерні монітори, так і багато моделей сучасних телевізорів.
Вам знадобиться
  • кабель з виходами VGA, DVI або HDMI
Інструкція
1
Якщо ви вирішили вивести зображення з вашого ноутбука на зовнішній дисплей, то спочатку визначте порти виходу відео, наявні в ноутбуці. Домінують в цьому три основних типи виходів: VGA (D-Sub), DVI і HDMI. Відразу відзначимо, що перший тип передає аналоговий сигнал, а другий і третій - цифровий. Тобто якість зображення буде значно гірше при підключенні через порт VGA.
2
Визначте наявність портів в зовнішньому дисплеї. В телевізорах переважають VGA і HDMI порти, в моніторах - VGA і DVI. Пам'ятайте, що порти DVI і HDMI є аналогами, і для них існую адаптери.
3
Підключіть ноутбук до зовнішнього дисплею через вибраний канал. Відкрийте властивості робочого столу і виберіть необхідний монітор. Іноді в ноутбуках автоматично регулюються нового пристрою. Якщо цього не сталося, то самостійно вкажіть розширення і герцовку нового дисплея.