Як зробити з cd-приводу лазер. підключення лазера cd-rom.

Хто з хлопчаків не мріяв у дитинстві мати справжній бойовий лазер , спопеляючий уявних ворогів на відстані? Час не стоїть на місці. І хоча хлопчаки вже виросли, а уявні вороги перестали існувати, сьогодні цілком можливо зробити з cd- приводу лазер . Той самий. Справжній і бойовий.
Інструкція
1
Перше, що потрібно для цього зробити - це розібрати пишучий CD-RW, DVD або BLU-RAY-привід. Зробити з cd- приводу лазер теж можна, але володіти всіма потрібними властивостями він не буде. Крім того, його не буде видно, оскільки у лазер ов з cd-приводів інфрачервоне випромінювання. В інших побутових пристроях лазер ов достатньої потужності немає.
2
Розкрутите все гвинти з приводу, зніміть з нього верхню кришку, знайдіть і витягніть з нього діод. Оскільки конструкція у приводів різна, вивчіть його розташування заздалегідь. Діод виглядає як два суміщених маленьких циліндра різного діаметру. Якщо дивитися на нього збоку, він схожий на схематично зображену капелюх. У нього є три контакти. Щоб зробити з приводу лазер , вам знадобиться верхній - плюс - і середній - мінус. Нижній можна видалити або загнути. Працездатність діода перевірте за допомогою двох звичайних пальчикових батарейок. Найважливіше під час проведення всієї операції і при подальшому використанні лазер а - не світити в очі ні в якому разі. Інакше можна позбутися зору.
3
Як зовнішня упаковки лазер а відмінно підходять китайські указки. Розібравши її, вставте діод з приводу. Єдине вдосконалення, яке вам знадобиться - це підключити до вказівкою дві пальчикових батарейки. Також в якості корпусу можна використовувати невеликий ліхтарик і встановити в нього лазер ний діод замість відбивача. Подібний лазер може запалювати сірники, пропалювати папір і залишати сліди на пластмасі.
Зверніть увагу
Найважливіше під час проведення всієї операції і при подальшому використанні лазера - не світити в очі ні в якому разі. Інакше можна позбутися зору.