Як варити яйця всмятку і в мішечок. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж зварити яйце. Кладеш його в каструлю, заливаєш водою, кип'ятиш якийсь час. Потім міняєш гарячу воду на холодну. Яйце остигає і його можна їсти. Однак навіть настільки немудрий процес має свої особливості.

Що потрібно передбачити, щоб зварити яйця?

Куряче яйце - джерело корисних речовин і мікроелементів. Але щоб насититися всім цим, важливо використовувати свіжий продукт. В іншому випадку можна опинитися в досить жалюгідному, хворобливому стані. Переконатися в свіжості яйця нескладно. Досить опустити його в будь-яку ємність з водою. Якісний продукт, термін придатності якого не минув, або опуститься на дно, або буде переміщатися в воді в вертикальному напрямку.

Що потрібно дотримуватися при варінні яйця?

Щоб правильно варити яйця, потрібно дотримуватися таких правил:

  1. Чи не опускати щойно витягнуті з холодильника яйця в гарячу воду, інакше від різкого перепаду температури їх шкаралупа трісне.
  2. Варити яйця по будь-якому рецептом потрібно в невеликої ємності, не допускаючи їхнього зіткнення один з одним і додаючи воду при її википанні.
  3. В процесі приготування бажано уникати використання сильного полум'я, але додавати в воду сіль.

Подібні заходи дозволять зберегти цілісність і презентабельність зовнішнього вигляду продукту .

Скільки потрібно варити яйця?

Яйця всмятку варять всього 2-3 хвилини, в «мішечок» - в два рази довше, круто - не більше 10 хвилин. Якщо продукт перевариться, то всі його компоненти виявляться непривабливими. Зокрема, білок стане майже гумовим, а жовток покриється сірим нальотом. Фахівці-дієтологи вважають, що найбільш краще людським організмом засвоюється яйце, приготовлене всмятку. Недарма ж воно входить в раціон тих, хто страждає шлунково-кишковими захворюваннями.