Як зробити клітку для кроля.

Якщо ви вирішили завести кролика, то вам необхідно буде в першу чергу побудувати клітку для нього. Нічого складного у виготовленні клітки немає. Головне - бажання і завзятість.
Інструкція
1
Коли ви приступите до будівництва, враховуйте, що вам доведеться виконувати всі необхідні дії по догляду за кроликом. А це прибирання клітки, годування і догляд за ним. І головне це зручний підхід до клітки. Так що визначтеся з місцем, де вона стоятиме. Для початку вам необхідно розібратися з опорою для клітини. Вкопати дерев'яні стійки, на яких і буде триматися клітина. Найважливішим елементом є будівництво статі. Оскільки від його конструкції буде залежати чистота клітини. Хорошим варіантом є сітчастий і рейковий підлогу, але можна і суцільний. Суцільний підлогу краще нахилити в бік задньої стінки клітини. Ухил повинен бути не більше 5 см. А якщо ви використовуєте рейки, то відстань не повинна бути більше 14 мм.
2
При виготовленні стін потрібно стежити, щоб вони не мали щілин. Для цього щільно підігніть дошки один до одного, щоб не було протягів, і ваш вихованець завжди буде здоровим. Так само в одну зі стін можна замінити гратами, адже повітря також досить важливий для кролика. Однак не варто повністю робити клітку з решіток.
3
Дах необхідно робити дещо більшою за площею, ніж клітина. Спереду вона повинна виступати на 25-30 см. А ззаду і по сторонам по 15 см. Можна використовувати шифер, якщо є в наявності або так само можна зробити з дощок. Але не забудьте, щоб не було щілин. Волога не повинна просочуватися в клітку . Кролику буде не комфортно, і він може захворіти. І не забудьте про дверцятах. Головне правило - вона повинна щільно закриватися. Ширину робіть таку, щоб вам було зручно доглядати за вихованцем. А на дверцята ви можете навісити поїлку, так буде зручно вам і вашому кролику.
Корисна порада
Матеріал для виготовлення кліток можете використовувати будь-який. Підійде навіть коробка з-під телевізора або стільниця. Головне щоб кролику було зручно.