Як здати аналіз на глисти. мазок на яйця глистів.

Це таке неприємне захворювання - зараження (інвазія) паразитами. Особливо часто воно турбують дітей, які тягнуть в рот брудні предмети і немиті пальці. Щоб позбутися цієї напасті, існують ефективні лікарські препарати і сувора гігієна. Однак для початку вам потрібно точно діагностувати паразитную інвазію - здати аналіз на глисти (гельмінти).
Вам знадобиться
  • Чистий контейнер із кришкою
  • Ватяна паличка
  • Клей, папір та ручка для напису
  • Вода
  • Липка стрічка і скельця
  • Направлення на аналіз крові
Інструкція
1
Здайте на аналіз кал для виявлення глистів - в ньому ці паразити відкладають яйця. Для отримання достовірних даних рекомендується купити в аптеці спеціальну одноразову ємність-контейнер з герметичною кришкою і ложечкою з пластику. Можна використовувати також маленьку чисту баночку (наприклад, від дитячого харчування), щільно загвинчується. Наклейте на ємність папірець (на покупному контейнері вона вже є) і вкажіть на ній прізвище, ім'я і час здачі аналіз а на глисти.
2
Зробіть зішкріб на ентеробіоз (зараження гостриками). Такий аналіз зручно робити маленьким дітям на дому. Зняти мазок може і фахівець безпосередньо в лабораторії, проте у дитини цей процес зазвичай викликає активний опір. Рано вранці змочіть чисту ватяну паличку водою і протріть малюкові періанальні складки. Відразу ж після цього помістіть мазок в чистий контейнер.
3
Можна також наклеїти на анус шматочок липкої плівки з целофану, швидко зняти її і помістити між двома стерильними скельцями (набір з стекол і плівки вам дадуть в поліклініці). Рекомендується проводити подібне обстеження 2-3 рази з інтервалами в 3-5 днів.
4
Здайте кров для визначення гельмінтів. Іноді виявити паразитів попередніми способами не вдається, і лікар може порадити вам додаткове дослідження крові на вміст імуноглобулінів - молекул, які борються з токсинами і збудниками інфекцій. Результат аналіз а крові дозволить доктору визначити, який саме вид глистів паразитує у вашому організмі. Після цього вам призначать відповідне лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ESZ7VJnPI5E
Зверніть увагу
Вам доведеться ще не раз здати аналіз на глисти, якщо ви не станете дотримуватися найсуворіших гігієнічних правил. Ретельно промийте дитячі іграшки та меблі; періть і пропрасовуйте з двох сторін білизна; міняйте його щодня; коротко стрижіть нігті - саме вони стають осередком яєць паразитів.
Корисна порада
Через кожні 10-30 днів після проведеного лікування паразитної інвазії повторіть дворазово аналізи на глисти; потім (ще через пару місяців) проконтролюйте можливе повторне зараження гельмінтами.