Як збільшити швидкість з'єднання з інтернетом.

Швидкість інтернету - статична величина, і самостійно, без повідомлення провайдера, її збільшити неможливо. Максимум що ви можете зробити - це перерозподілити навантаження каналу таким чином, що максимум ресурсів в даний момент часу буде віддано саме тому процесу, який є найбільш важливим.
Інструкція
1
У випадку якщо ви завантажуєте файл, рекомендується використовувати менеджер закачувань і на час закачки не користуватися ні браузером, ні торрентом, ні чим-небудь іншим, що використовує канал сполуки з інтернетом . У випадку якщо ви використовуєте торрент-клієнт, то виставте максимальний пріоритет для закачки, а також виставте максимальну швидкість віддачі в один кб/с.
2
Якщо ви хочете все ресурси присвятити веб-серфінгу, налаштуйте браузер таким чином, що ви не будете скачувати картинки, а також java і flash виконувані сценарії. Також налаштуйте автоблокування спливаючих банерів для того, щоб не витрачати на них час.
3
Для того щоб максимально прискорити веб-серфінг, ви можете використовувати додаток Opera mini. В основному воно використовується на мобільних телефонах, але ви можете з успіхом використовувати його і на комп'ютері. Для цього вам необхідно скачати і встановити спеціальний емулятор, що дозволяє запускати на комп'ютері java додатки. Після того як ви запустите цей браузер, налаштуйте його таким чином, що картинки будуть відключені - так ви мінімізуєте трафік і збільшите швидкість завантаження сторінок до межі.