Як розрізати джинси. Як правильно зробити розрізи на джинсах.

Рвана одяг більше не є показником бідності, якщо мова йде про джинсах. Навпаки, вам загрожує підвищена увага в громадських місцях, якщо ви будете хизуватися в рваною джинсі. Таку річ зробити цілком по силам своїми руками, тим більше, що аналог виробничого рваного продукту може коштувати набагато дорожче цілого. Ще це прекрасна можливість «реанімувати» старі джинси .
Вам знадобиться
 • 1) Джинси
 • 2) Тканина для підкладки
 • 3) Кравецькі крейда
 • 4) Папір (будь-яка) для трафаретів
 • 5) Ножиці
 • 6) Нитки
 • 7) Швейна машинка.
Інструкція
1
Подивіться уважно на джинси . Оцініть, в якому стилі вони зшиті, і уявіть в деталях, що ви хочете з ними зробити. Для кращої візуалізації можна помалювати на колошах Кравецьким дрібному, милом або простим олівцем.
2
Тепер виберіть відповідний для вас спосіб. Джинси можна розрізати без підкладки (тоді будуть просвічувати ноги або колготки), або використовувати в її якості тканину. Тканина повинна бути м'яка, приємна до тіла, щоб не було роздратування. Бажано, щоб вона була більш тонкої, ніж джинси , і іншого кольору (її буде видно в прорізи).
3
Малюнки також можуть бути різними. Можна розрізати просто по прямій, або виконати розрізи у вигляді прямокутників. Можна зробити трафарети з паперу. В цьому випадку розкладіть їх на джинсах і подивіться, як виглядає композиція, а потім обведіть крейдою.
4
Якщо підкладки немає, розріжте по намічених контурах. Не робіть відразу занадто великі розрізи. Спочатку невеликі. Періодично відходите на 1,5-2 м і дивіться, як виходить. Можете приміряти. Пам'ятайте: зробити розріз більше можна, а от менше - вже ні. Зрізи можна разлохматіть, висмикнути нитки.
5
При роботі з підкладкою слід її викроїти на 1-1,5 см більше вирізу і обробити зрізи від осипання. Тепер розпоріть внутрішній або зовнішній шов джинс (той, у якого немає подвійний відтермінування). Приколіть підкладку з виворітного боку по намічених лініях, приметайте і прокладете машинну строчку. Машинну строчку можна зробити фігурну.
6
Тепер або просто зробіть розріз (або виріз) всередині получившегося контура на джинсової тканини, або можна зробити наступне. Прокладіть по контуру аплікації ще кілька рядків. Рухайтеся всередину фігури, і від кожного рядка відступайте однакове, або різну відстань. Рядки повинні бути рівними. Тепер зробіть розрізи між рядками.
Зверніть увагу
Для розрізання використовуйте міцні, щільні джинси - інакше після ваших зусиль вони можуть порватися при першому виході по розрізу. Також вони не повинні бути стрейч і дуже облягати вас - інакше ваше тіло видавлюватиметься, а джинси чекає та ж доля. Акуратно розріжте джинсу. Підкладіть під тканину картон або журнал, який не шкода, щоб випадково не зіпсувати іншу сторону джинс.
Корисна порада
Зрізи також можна разлохматіть або добитися ефекту «поношенности», якщо терти джинси пемзою, нождачкой або використовувати цеглу, залежно від тканини і переплетення. Нитки можна використовувати або звичайні, або для джинсової тканини, або зробити подвійну нитку з однакових за якістю мотків. В останньому випадку просто заправте дві нитки, наче заправляєте одну.
Захоплення миловарінням стало популярно, і це не дивно. Результат виходить дуже приємним: ароматні і красиві шматки мила, що володіють саме тими характеристиками і запахами, які вам подобаються. Ви залили суміш у форму і дали їй постояти належний час. Тепер вийшла "брилу» слід вийняти і розрізати на маленькі шматочки, зручні для використання.
Вам знадобиться
 • - ніж,
 • - рукавички,
 • - гаряча вода,
 • - гітарна струна.
Інструкція
1
Різати мило слід в рукавичках. Навіть якщо ви точно впевнені, що правильно вели всі інгредієнти, не помилилися ніде з їх кількістю, все одно може статися, що десь компоненти перемішалися нерівномірно. Всередині можуть утворитися дірки, подібні таким, які бувають в сирі. В них збирається рідина. Це можуть бути ефірні масла, але також можливо, що це лужний розчин, який роз'їдає шкіру. Тому, поки мило не готовий остаточно, завжди працюйте з ним в рукавичках.
2
Зазвичай мило легко ріжеться простим ножем. Для цього кілька секунд потримайте його лезо в гарячій воді, потім нарізайте. Як тільки метал починає остигати, знову занурте ніж в гарячу воду.
3
Бувають жири, які при кімнатній температурі твердіють настільки, що при різанні ножем мило починає кришитися. Такий же ефект спостерігається, якщо воно містить сіль у великій кількості. В цьому випадку візьміть тонку металеву гітарну струну і «розпиляєте» мило з її допомогою. Новоутворена стружка може бути використана для скочування мильних кульок.
4
Якщо маса м'яка, але коли ви ріжете її, вона все одно розпадається на частини, а рецепт при цьому був точно дотриманий, то, ймовірно, мило ще не пройшло гелеву фазу. Залиште його у спокої ще на 10-12 днів, або можете спробувати розрізати за допомогою гітарної струни.
5
Іноді мило розсипається, якщо неправильно витримана рецептура. Буває, що до складу потрапило багато їдкого натру, може також трапитися, що яке-небудь масло помилково не було додано. Мило палитиме руки, а при розрізанні всередині можуть бути помітні бульбашки з лугом. В цьому випадку розтопіть масу, добре перемішайте розчин і додайте олії.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб ваги завжди були точно налаштовані. Всі компоненти, маса яких вказана на етикетці, перед роботою додатково зважуйте. Так ви зможете вберегти себе від помилок в рецептурі, після яких доведеться все переробляти.